Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 395 от 800 ПърваПърва ... 295345385393394395396397405445495 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,941 до 3,950 от общо 7996
  1. #3941
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от nikawr Виж публикацията
    Атанасов и аз като тебе ще наруша изказването си, че няма да пиша.

    От къде знаеш, че съм образован, може да лъжа...

    Нищо не съм нарушил, ти ме спомена в ранни зори. Като чета какво пишеш, се замислям как си ги взел тези дипломи.

    пп. остави учебниците на дъщеря си, почети нещо сериозно.

  2. #3942
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    но времената са били такива. Тук ще онагледя нещата с един въпрос: Ако изляза в балкана с още 100 въоръжени мъже да свалям властта и Борисов, какво мислиш,че ще ми се случи?
    Никой няма да ви обърне внимание.Ще ви оставят да се изядете един друг,или да се удавите в лайната си в землянката в Балкана.Това е при положение,че всички 100 въоръжени до зъби мъже,са с твоите разбирания и манталитет

  3. #3943
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Никой няма да ви обърне внимание.Ще ви оставят да се изядете един друг,или да се удавите в лайната си в землянката в Балкана.Това е при положение,че всички 100 въоръжени до зъби мъже,са с твоите разбирания и манталитет
    Много си оригинален, неестествено за ранния час. Ако са с твоите разбирания и манталитет, как ще бъде.

  4. #3944
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Янчо,а ти не виждаш ли "хилядарките"дето си ги изстипосал,особено втората-5000години.......
    Хахахах сори, професионално изкривяване. То това е да си пчелар.

  5. #3945
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Гогол го остави, ами ти -млад образован човек, вземи почети, не се поддавай на манипулации.

    пп. като не ме цитираш, не си съчинявай.
    Даа....ааааа,остави го Гогол.А защо ли?............................................. ..Защото ти дишам във врата ли,Чанко челеби.
    Колега nikawr,послушай падишаха на анти българизма и анти славянизма.
    Ти Чанко,си изплетен от противоречия и затова не можеш да си намериш покой на душата.Това е така защото плюеш на корена си.А защо ли?Само ти можеш да си отговориш,ние само ще тънем в догадки.

  6. #3946
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Никой няма да ви обърне внимание.Ще ви оставят да се изядете един друг,или да се удавите в лайната си в землянката в Балкана.Това е при положение,че всички 100 въоръжени до зъби мъже,са с твоите разбирания и манталитет
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Много си оригинален, неестествено за ранния час. Ако са с твоите разбирания и манталитет, как ще бъде.

    Кво стана с ямболския романист. Гориво ли нямаш. Ще задам въпроса по друг, по-лесен начин.

    Със 100 въоръжени мъже отивам да свалям властта. Минаваме през Ямбол, убиваме кмета, шефа на полицията, тук-там някой срещнат и на изпроводяк един галош с ник гогол, какво ще ни се случи в последствие.

    пп. нямам предвид във форума. моля модовете да не се намесват. това е за по-добро разбиране на въпроса, от опонента.

  7. #3947
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Даа....ааааа,остави го Гогол.А защо ли?............................................. ..Защото ти дишам във врата ли,Чанко челеби.
    Колега nikawr,послушай падишаха на анти българизма и анти славянизма.
    Ти Чанко,си изплетен от противоречия и затова не можеш да си намериш покой на душата.Това е така защото плюеш на корена си.А защо ли?Само ти можеш да си отговориш,ние само ще тънем в догадки.
    Хайде да не ти казвам, къде ми дишаш. Темата е сериозна, а и съм недосегаем от такива, като теб. Знаеш го.

  8. #3948
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    моля модовете да не се намесват.
    Дадено. Аз лично ще ви следя с интерес.



    П.П. След това ще почистя - обещавам, че сега си гледам филма.

  9. #3949
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Дадено. Аз лично ще ви следя с интерес.



    П.П. След това ще почистя - обещавам.
    Не търся конфликти, зададох нормален въпрос на Кандо. Дано си безпристрастен.

  10. #3950
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Темата е сериозна, а и съм недосегаем от такива, като теб. Знаеш го.
    Недосегаем!!! Ухаааа! Затова ли припали Балканчето и набързо драсна 2–3 поста за да си вдигнеш самочувствието–болни амбиции,болно съзнание е твоето Чанко челеби.А това е в резултат на болния ти мозък.

 

 
Страница 395 от 800 ПърваПърва ... 295345385393394395396397405445495 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •