Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 393 от 800 ПърваПърва ... 293343383391392393394395403443493 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,921 до 3,930 от общо 7996
  1. #3921
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    М/у другото я да те питам аз тебе като потомствен пчелар.Що пчелите складират прополис?
    Да ЗАКЛЕЙМЯВАТ мишките.

  2. #3922
    Наблюдател
    Регистриран
    23.12.2014
    Мнения
    11
    Пчеларски район
    Горна Оряховица
    Всичката работа хубава , но да си пускаме тук във форума информация , която сме си я чели, чели, няма смисъл. Въпросът е как да на караме тапирите да я ядат и купуват, инъче ще си пълним фризерите с прашец и какво от това!

  3. #3923
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Цитат Първоначално публикувано от i5roff Виж публикацията
    Всичката работа хубава , но да си пускаме тук във форума информация , която сме си я чели, чели, няма смисъл. Въпросът е как да на караме тапирите да я ядат и купуват, инъче ще си пълним фризерите с прашец и какво от това!
    Не прашец колега,а ПЕРГА. И между другото ,не бях чувал тапир да яде или купува ,каквото и да е !

  4. #3924
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    Цитат Първоначално публикувано от i5roff Виж публикацията
    Въпросът е как да на караме тапирите да я ядат и купуват, инъче
    Не можеш да нак-араш тапир(мангал) да купи пчелен продукт. Може да го изяде но само бяс-платно. Такова е положението, поне за сега.

  5. #3925
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Калински тук ще ти отговоря на молбатати за алергиите в другата тема да разкажа, че на морнезатора му се разката фамилията да премества теми.
    При мен нещата станаха от един зъб.Зъболекаря искаше да го извади нямало начин да се лекува, но мога да опитам с клей.Било антибактериялно и можело да помогне.
    И аз като почнах всеки ден пълня зъба с клей това няколко месеца.Дойде пролетта и отидох на пчелина за първи преглед нищо не се случи през деня, но презноща се подух като плондер под очите.Така няколко пъти.Първият път даже ходих и в спешната да ми бият орбазон.Тук мога да кажа че той не помогна при мен.Една лъжица мед оправи нещата първия път.На втория път медът пък не помогна и ходих на лекър който ми претписа антибиотик отока спадна бързо,но не ми излекува алергията.След като се останови от какво е спрях да ползвам за зъба клей.Сега вече нещата се оправиха нямам проблем,но алергията си я докарах сам.Когато се подувахчетох много по темата и разбрах че много хора имат алергия към пчелни продукти процентите бяха големи.
    Така че Калинския е прав , че докато не се провери от какво е не може да се плюе фирмата.

  6. #3926
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    https://s14.postimg.org/irg270e4h/575715243_DF.jpg
    Е то как изглеждах само от допир с клей.

  7. #3927
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    https://s14.postimg.org/irg270e4h/575715243_DF.jpg
    Е то как изглеждах само от допир с клей.
    Какво доказваш с тази снимка.

  8. #3928
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Какво доказваш с тази снимка.


    Че човек и да е нямал проблеми с някой пчелен продукт може и да си докара такъв даже и без да знае.

  9. #3929
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Че човек и да е нямал проблеми с някой пчелен продукт може и да си докара такъв даже и без да знае.
    ждрумка, в статията повод за раздумката се "твърди", че жената и детето им е прилошало от антибиотици в меда на определена марка и фирма. Никой не твърди, че няма хора страдащи от алергии от пчелни продукти.

  10. #3930
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Че човек и да е нямал проблеми с някой пчелен продукт може и да си докара такъв даже и без да знае.
    Да, така е ,но са извадили изследвания, които за мен са не само мъгляви, но и съмнителни.

    пп. Ти що не направи изследване на прополиса, а ходи на лекар.

 

 
Страница 393 от 800 ПърваПърва ... 293343383391392393394395403443493 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •