Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 372 от 800 ПърваПърва ... 272322362370371372373374382422472 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,711 до 3,720 от общо 7996
  1. #3711
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    То, че съм гламав, гламав даже и по-гърба, но аз не мога с кола като брата там той е тънак специалист.Аз мога с лопатата демек да копая само.

  2. #3712
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    То, че съм гламав, гламав даже и по-гърба, но аз не мога с кола като брата там той е тънак специалист.Аз мога с лопатата демек да копая само.
    Казва се тесен, а не тънак и не тънак, а тънък.

  3. #3713
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Майтапа си е майтап но супер модернезатора е прав за слаби места в охраната които може да се използват от злонамерени колеги.Преди години като почнахме да отглеждаме пчели почнаха да ни изчезват майки,като не разбиращи мислехме че ние сме ги убили.След 2-3 години проблеми с майките дойде видов ден и случайно човек с който бяхме на почашка сподели че бай еди кой си ни помагал за кошерите.Тоя бай умря и проблемите се решика.Да уточня възрастен пчелар беше да не си помислите друго. След година почнахме да имаме проблем с отводките.Вече бяхме по навътре в материята и усещахме, че някой ни краде.Не можеше нищо да направим защото не живеем в пчелина.За 3 дена бяха ни опоскали 23 отводки и аз нали съм си гламав реших на следващата година всички отводки да ги направя от най калпавите семейства на хубавите сложих магазини да се мисли че е основен кошер.Абе гламав съм си и те това е.Другарят Х пак ни навести в началото на Август от 250 кошера му останаха на пролет 20.Какво да кажа повече оня отгоре гледа някой може да не вярва в тия сили, но аз съм убеден че има сила която наказва злонамерените пчелари.

  4. #3714
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Казва се тесен, а не тънак и не тънак, а тънък.


    За това съм Друмев, а не Дончев.Не го ли напиша с грешки не съм аз значи.

  5. #3715
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Майтапа си е майтап но супер модернезатора е прав за слаби места в охраната които може да се използват от злонамерени колеги.Преди години като почнахме да отглеждаме пчели почнаха да ни изчезват майки,като не разбиращи мислехме че ние сме ги убили.След 2-3 години проблеми с майките дойде видов ден и случайно човек с който бяхме на почашка сподели че бай еди кой си ни помагал за кошерите.Тоя бай умря и проблемите се решика.Да уточня възрастен пчелар беше да не си помислите друго. След година почнахме да имаме проблем с отводките.Вече бяхме по навътре в материята и усещахме, че някой ни краде.Не можеше нищо да направим защото не живеем в пчелина.За 3 дена бяха ни опоскали 23 отводки и аз нали съм си гламав реших на следващата година всички отводки да ги направя от най калпавите семейства на хубавите сложих магазини да се мисли че е основен кошер.Абе гламав съм си и те това е.Другарят Х пак ни навести в началото на Август от 250 кошера му останаха на пролет 20.Какво да кажа повече оня отгоре гледа някой може да не вярва в тия сили, но аз съм убеден че има сила която наказва злонамерените пчелари.
    Тия, дето нямат договор с оня горе отдавна си сложиха BeeG 13 и нямат този проблем!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #3716
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Тия, дето нямат договор с оня горе отдавна си сложиха BeeG 13 и нямат този проблем!
    Щях да те вмъкна и теб, но се зачудих - ще почерпиш ли, няма ли и оставих леко открехнато. Току виж съм изкарал една бира най - малко.

  7. #3717
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Щях да те вмъкна и теб, но се зачудих - ще почерпиш ли, няма ли и оставих леко открехнато. Току виж съм изкарал една бира най - малко.
    Имаш я!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #3718
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз не се крия Атанасов какво ми е мисленето. Казвам го това, което ти мислиш, че е девотия от моя страна, но си е самата истина. Какво му е дивото на това? Значи, ако проследим логиката ще дойдем до мнението, че този човечец, тръгнал да се понавърта около пчелина ти, утре виждайки слаби места в охраната му ще започне да се възползва от тях и ти ще се озовеш в друга тема на форума - откраднаха ми кошерите. Прочети я и виж как човека наистина иска да грабне пушката и да съдере нечия кожичка. В тази ситуация ли искаш да попаднеш? Понякога наистина не знаете какво искате. Затова се поставям в различни ситуации, хем да ви показвам някои неща, хем да ви видя акъля, както казва Друмев. Не ме мисли за ГЛАМАВ/глупав/. Бедна ви е фантазията на някои, ама хайде деца, поиграйте си.

    Никъде не съм твърдял, че си глупав. Май пишем за различни неща, но така е, като се пише за рояци в друга тема.


    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ... Аз съм докачлив на тема - искам да ти мина отзад, а ти искам да ми се радваш. Ей, умната, че току виж си набарал русата.
    Ето това ти са дивотиите, да не ползвам друга дума, но щом си ги харесваш-няма проблем.

  9. #3719
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Никъде не съм твърдял, че си глупав. Май пишем за различни неща, но така е, като се пише за рояци в друга тема.




    Ето това ти са дивотиите, да не ползвам друга дума, но щом си ги харесваш-няма проблем.
    Ей, ама как ме дразните. В момента ти. Обяснявам. За първото - не искам някой да ми прави нещо/лъже, краде..../ и аз да седя като медуза разнасяна от течението.
    За второто - имам предвид, че ако не внимаваш в час е възможно да те банна. Шегувам се. Това е. Както казваше един за цифровата телевизия.

  10. #3720
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Имаш я!
    Ето и отплатата за бирата.
    За да сте добре защитени, за да сте добре залепени - ползвайте уредите на tsc1, но за всеки случай, ако спре тока или изтекат батериите, дръжте пушките заредени и коловете неовлажнени. Шпорчетата незамарени.
    Сега някой да не ми каже, че му вадя шпорче.

 

 
Страница 372 от 800 ПърваПърва ... 272322362370371372373374382422472 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •