Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 363 от 800 ПърваПърва ... 263313353361362363364365373413463 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,621 до 3,630 от общо 7996
  1. #3621
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Е патрон,щом 10–12 години остават значи ще ползваме твоя юнически календар,с 36 дена в месеца.Здрасти Спасе!
    Ее, сгрешил съм. Трябвало е да напиша : на пут..н ден, а и по-разбираемо е.

  2. #3622
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Да бе и аз това се чудя какви са тия чепати хора де то се се заяждат по цял ден?
    Отговарям ти директно Данчо–не са дупелизци на величия и си имат собствено мнение по въпросите.

  3. #3623
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ее, сгрешил съм. Трябвало е да напиша : на пут..н ден, а и по-разбираемо е.
    Все тая.Ще бъде въведен и такъв ден в месеца на патрона,санким ги озапти и те взели та го послушали. Хи,хи,хо!!!!
    Що ли се хабиш?Знаеш ли колко нервни клетки си унищожи докато напишеш тези два поста,Патрон?????

  4. #3624
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Кое не е от опит. Нали точно в книгите пише 4-ти ден а практиката показва че деня не е 4-ти, а поне 5-ти.
    Обидно е цял ден да се дрънкате за глупости и една дума за пчеларство да няма в пчеларски форум и като се опитам да пооправя нещата да ми философстваш тук и да ми се правиш на велик. Аз титли нямам. Постигам всичко с много труд и се раздавам и може би това ми е грешката. Продължавайте в същия дух и без това се заформи чудесен кенеф. Чудех се колко страници ще удържи тая тема без да се усере, е готово.
    Погледни малко нещата от страни. 10-15 човека се доказват постоянно кой по-велик и само се дебнат да се здрапат. Писна ми ......
    Само не разбрах какъв ти е проблема? Изказвам мнението си и хоп - започваш да ме хокаш, че аджеба съм объркал темата. Ми да се обърка. Аз какво да направя като съм с друго мнение? Ти не си съгласен и започваш да се сърдиш, леко да обиждаш. Заформил се кенеф. Ами ти го заформи. Съжалявам. С нищо не съм ти попречил. Казах, че имам друго мнение по въпроса, а че то не отговаря на това, което ти знаеш за пчелите не значи, че моето е грешно. Просто се поотпусни и продължи да си пишеш по темата. Няма да ти опонирам.

  5. #3625
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Все тая.Ще бъде въведен и такъв ден в месеца на патрона,санким ги озапти и те взели та го послушали. Хи,хи,хо!!!!
    Що ли се хабиш?Знаеш ли колко нервни клетки си унищожи докато напишеш тези два поста,Патрон?????
    Въх, какъв кратък пост- направо не е истина. Това, че е без мисъл, няма да коментирам. Не се коси за нервните ми клетки, защото такива-нямам.

    По темата. Вземи да обясниш на нас неуките , как тъй нашите млади пчели бягат от нука, а твоите -НЕ. Моля, бъди по-подробен, че трудно схващам.

  6. #3626
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Атанасов ти как си с езиците?Сунданския как ти е?

  7. #3627
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Атанасов ти как си с езиците?Сунданския как ти е?
    Като втори майчин ми е.

  8. #3628
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Ако имаш время я ми кажи какво значи ника на шофьорската книжка.Скоро не съм си бъбрил на тоя език и малко съм го забравил.

  9. #3629
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Недей сетих се,но не е от сундански, а е от игбо.Означава ПРОЖЕКТИРАН.Я сега да му пробвам може и паса да му е такъв.

  10. #3630
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Г-н Матеев зная, че сигурно сте изнервен от случилото се тая сутрин, но мисля, че сега е момента да попитам за някаква награда при едно обаждане към вас.Я маточник,я някоя майка напролет.Шегувам се.
    Докато сте на линия я споделете деминимис ще имали след вчерашния малък, но сплотен протест?Какво обеща правителство и да ли ще има видов ден?
    Благодаря, предварително за инфото.

 

 
Страница 363 от 800 ПърваПърва ... 263313353361362363364365373413463 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 12 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 12 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •