Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 355 от 800 ПърваПърва ... 255305345353354355356357365405455 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,541 до 3,550 от общо 7996
  1. #3541
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Ей, уважавам ви и двамата, макар и косвено мои познати - от форума. Имате рутина в пчеларството, видимо от писанки Ви. Впрегнете знанията си в помощ на съсловието, за да не ставате за джумбиш на плевенската младеж.

  2. #3542
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от nikawr Виж публикацията
    Сега, чекай да напиша докато не съм изпил каната още:. Целта ми беше да вкарам нова кръв в пчелина.
    Независимо от голямата метла на приятелски начала,проведена от някой си упълномощен аз ще те помоля–не я изпивай!Ще бъдеш новия алкохолик на форума.НЯКОИ ТУК УМЕЯТ ПО ТЕЛЕПАТИЧЕН ПЪТ ДА ОПРЕДЕЛЯТ ПРОМИЛИТЕ АЛКОХОЛ В КРЪВОНОСНАТА ТИ С–МА и след това отсичат–Когато алкохола говори и боговете мълчат.Изтритият пост го прочете ,нали?
    Прочете го и друг,към който беше адресирано половината му съдържание,преди да го изтрият и номера с умрялата лисица няма да върви за него.
    Не съм съгласен с крайното ти становище,че от супер мини нуклеусите не излизат качествени майки.Излизат,и още как!Зависи от стартера –отглеждач/повтарям се от изтрития пост,но се налага/Използвам ги и съм доволен.Ако имам късмет да докопам роеви маточници веднага ги зареждам.

  3. #3543
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Гогол, пак те питам: Какъв ти е проблема?
    Добре, не си Коста Желев, моя грешка, а и той не пие.
    .
    Аз също.
    Обидата се коригира с извинение.Не парадирам никъде какво,колко имам или съм изпил.Това може да е било преди 30–35 години,но и тогава не обичах да парадирам с подобни пороци,а камо ли сега.
    Грешките са поправими,но се иска достойнство за да си признаеш грешката.Засега не се забелязва при теб.Уважавам докато ме уважават.След това –секира.Аз съм така–Право куме в очите,ако не си го разбрал досега.

  4. #3544
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Независимо от голямата метла на приятелски начала,проведена от някой си упълномощен аз ще те помоля–не я изпивай!Ще бъдеш новия алкохолик на форума.НЯКОИ ТУК УМЕЯТ ПО ТЕЛЕПАТИЧЕН ПЪТ ДА ОПРЕДЕЛЯТ ПРОМИЛИТЕ АЛКОХОЛ В КРЪВОНОСНАТА ТИ С–МА и след това отсичат–Когато алкохола говори и боговете мълчат.Изтритият пост го прочете ,нали?
    Прочете го и друг,към който беше адресирано половината му съдържание,преди да го изтрият и номера с умрялата лисица няма да върви за него.
    Не съм съгласен с крайното ти становище,че от супер мини нуклеусите не излизат качествени майки.Излизат,и още как!Зависи от стартера –отглеждач/повтарям се от изтрития пост,но се налага/Използвам ги и съм доволен.Ако имам късмет да докопам роеви маточници веднага ги зареждам.
    Поста не ти е изтрит, а преместен. Изрично съм помолил няколко пъти да бъдем толерантни или поне когато си пишем злъчни забележки то това да става в бърборилника. Темите би трябвало да са чисти откъм такива постове и да бъдат със съдържание по темата. Няма да се сърдите когато обърна метлата.

  5. #3545
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Аз също.
    Обидата се коригира с извинение.Не парадирам никъде какво,колко имам или съм изпил.Това може да е било преди 30–35 години,но и тогава не обичах да парадирам с подобни пороци,а камо ли сега.
    Грешките са поправими,но се иска достойнство за да си признаеш грешката.Засега не се забелязва при теб.Уважавам докато ме уважават.След това –секира.Аз съм така–Право куме в очите,ако не си го разбрал досега.
    Няма такова лице, като теб. Искаш извинение, а самия ти наричаш хората лъжци и дирекно обиждаш, но не можеш да се пречупиш и да се извиниш. Още чакам извинение, пък било то и на лични, но надали.

  6. #3546
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Гогол, не съм ти прочел мнението преди да бъде изтрито.
    Интересно ми е ти как заселваш мини нуковете с роеви маточник?
    Аз за виното римляните са казали: IN VINO VERITAS!
    п.п. А колкото до това да ми излезе име на алкохолик, аз съм обиден... та след две магистратури и 4 деца, аз съм изграден алкохолог!

  7. #3547
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от nikawr Виж публикацията
    Гогол, не съм ти прочел мнението преди да бъде изтрито.
    Интересно ми е ти как заселваш мини нуковете с роеви маточник?
    Аз за виното римляните са казали: IN VINO VERITAS!
    п.п. А колкото до това да ми излезе име на алкохолик, аз съм обиден... та след след две магистратури и 4 деца, аз съм изграден алкохолог!
    Този прословут пост е преместен в бърборилника в пълния му вид. Който иска може да си го прочете оттам.

  8. #3548
    Георги, извинявам се, на Коста Желев, че го намесих незаслужено.

    На теб по-точно за какво да се извинявам. Написа нещо, което никой не разбра, дори и адресата на поста ти. Аз перефразирах една поговорка, а ти подскочи като ощипан. Та ще кажа и още една: Гузен не гонен бяга, това правиш и ти. Ти извини ли се за неразбрания пост? Да не говорим, че ти си този, който се скара и определено обиди други колеги. Та за каква доблест става въпрос? Не злоупотребявай с опита и възрастта си.
    За мен темата приключи.

  9. #3549
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от nikawr Виж публикацията
    Отдавна не ме е срам да казвам каквото и да било!
    Когато взех и пренесох 15 маточника от колега, бях заложил и аз маточници като бях наясно, че няма как всичките 15 маточници да се излюпят и оплодят, а гонех определена бройка за увеличаване на пчелина.
    Оплодиха се 12 от тези като попълних ипсващите а с останалите направих още 7 отводки от които пък две не се върнаха ....
    Майките от маточниците на колегата и моите от сборните отводки се развиват единтично и за сега не дават приознаци да имам някакъв проблем. Но отчетливо тези 3 отводки с майките от мини нуклеусите са с по-малко пчели.
    Ех, трудна работа. Явно трябваше да задам още 10 въпроса. Исках да си побъбрим, но се отказвам.

  10. #3550
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ставате за джумбиш на плевенската младеж.
    Май имаш страхова невроза от “плевенска младеж“. Като толкова ги сънуваш тия младежи аре вземи та им отговори на въпроса за кошери Без Хранилки от 2 години даващи 70 кила мед. Иначе си оставаш......

 

 
Страница 355 от 800 ПърваПърва ... 255305345353354355356357365405455 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •