Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 332 от 800 ПърваПърва ... 232282322330331332333334342382432 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,311 до 3,320 от общо 7996
  1. #3311
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Атанасов ако ти си на работодателя колко би ми дал ако дойда да ти работя?Не забравяйте боноса който дават,а той неимоверно е % от печалбата.
    Хаха- на набор, като теб-незнам.


    пп. не агитирам срещу обявата но ако отиде някой от тук четящите, всяка информация е добре дошла, според мен.

  2. #3312
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Хаха- на набор, като теб-незнам.


    пп. не агитирам срещу обявата но ако отиде някой от тук четящите, всяка информация е добре дошла, според мен.


    Е тогава що малко ви се виждат тия пари.

  3. #3313
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    А ти виждал ли си пчели наживо, за пчела-майка не те питам?
    Дали съм виждал или не пчели няма връзка с обявата. Това, което виждам в реакцията ти е обикновена човешка глупост и тя не ходи по пчелите!
    Що за манталитет е да обсъждаш условията на сделка, в която ти не си и не смяташ да си страна? Ако някой го интересува, той ще се свърже с предлагащия сделката, ще си изясни детайлите и ако нещо го привлича в тази сделка ще си води пазарлъка за условията. И последно - този, който е пуснал обявата търси помощник, а не съдружник!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #3314
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Освен бат Тянко днес никой не се беше заяждал цял ден.

  5. #3315
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Дали съм виждал или не пчели няма връзка с обявата. Това, което виждам в реакцията ти е обикновена човешка глупост и тя не ходи по пчелите!
    Що за манталитет е да обсъждаш условията на сделка, в която ти не си и не смяташ да си страна? Ако някой го интересува, той ще се свърже с предлагащия сделката, ще си изясни детайлите и ако нещо го привлича в тази сделка ще си води пазарлъка за условията. И последно - този, който е пуснал обявата търси помощник, а не съдружник!
    Павлов, коментара на ndm се отнася към:

    Цитат Първоначално публикувано от дядо борю Виж публикацията
    Правилно,само си чешем езиците.Предложението е добро и ако бях малко по млад и знаех малко английски или френски бих пробвал.Освен всичко друго.щях и да видя свят и да науча много нови и полезни неща.Опита който ще се придобие е може би по ценен от заплатата.Давайте младежи ,сега ви е шанса.
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    А ти виждал ли си пчели наживо, за пчела-майка не те питам?
    но, понеже "поодялках" малко мнения от темата за обявата за работа във Франция, преместих ги в тази и се е получило някакво недоразбирателство....

  6. #3316
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Аз затова на моите постове им слагам тук таме някоя препинателен знак.Пиша ги с повече правописни грешки нарочно за да може да го забележат.

  7. #3317
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз затова на моите постове им слагам тук таме някоя препинателен знак.Пиша ги с повече правописни грешки нарочно за да може да го забележат.
    Слагаш. Слагам ги аз. След теб тичам най - много. Ти си и най - активният. Но и най - много ще изчезват. Първо предупредих няколко пъти, а след това започвам с триенето и банирането. Който не му харесва - пътя, чадъра, чянтата и за ляп/хляб/. Форуми бол/много/.

  8. #3318
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Прав си,но какво сме виновни,че в часовете по Бъл. език блеехме пчелите/мухите/.

  9. #3319
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Прав си,но какво сме виновни,че в часовете по Бъл. език блеехме пчелите/мухите/.
    Не е късно да се научиш. Толкова постове си прочел докато си в този форум, не забеляза, че след запетайка се оставя интервал. Толкова ли е трудно или това се учи само в определените часове? Другото нещо е, че преди да си плеснете поста, не си правите труда да го прегледате. Е, случва се да се направи грешка, но форума дава възможност за корекция, но на кой му пука? Нали си е излял мъката.

  10. #3320
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Не е късно да се научиш. Толкова постове си прочел докато си в този форум, не забеляза, че след запетайка се оставя интервал. Толкова ли е трудно или това се учи само в определените часове? Другото нещо е, че преди да си плеснете поста, не си правите труда да го прегледате. Е, случва се да се направи грешка, но форума дава възможност за корекция, но на кой му пука? Нали си е излял мъката.
    Това, че след препинателните знаци не се оставя интервал е бял кахър!
    Я виж този бисер, взет от една от пчеларските групи във фейсшита и му се порадвай:
    има нещо по стряскащо от ниската цена на меда в момента се получава нещо като еко катастрофа има нещо по верига прекъснато какво имам предвит няма как пчелите да се чувстват добре след като медоностна растителност намалява с всеки изминал ден допускаме една съща грешка някога другарите направиха апк и оапк вкараха селскостопанските животни в оборите се започнаха да ги хранят на ясла сега стимолира едрите фермери модерни технологии затворен тип на отглеждане така било в европа стигна се до там че хората по селата спряха да гледат и кокошки комоли овце кози говеда по били на сметка да си купят от големи магазинни вериги тези животни където ги няма вече те поддържаха медоностната растителност пчелите живеят в симбиоза с животни преди съм внимавал когато ходя из ливадите пълни с нацъфтяла детелина да не смачкам някоя пчела сега не можеш да видиш пчела не да смачкаш няма ги и естественните резачи храстовидна разтителност козите балкана подивя би казал някои стар човек промишлено пчеларство платформи много кошери моно култури много пъти ще си задаваме въпроса защо има висока смъртност
    Стила и правописа са автентични, без моя редакция!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 332 от 800 ПърваПърва ... 232282322330331332333334342382432 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 20 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 20 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •