Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 300 от 800 ПърваПърва ... 200250290298299300301302310350400 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,991 до 3,000 от общо 7996
  1. #2991
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Поста беше по повод на този на Искрен. Направих необходимото за да няма заблуждения.
    И по повод на поста на Искрен не си ли позволи да ме засегнеш? Значи съм злобен, завистлив и гаден според теб? Типично по нашенски. Да. По твое му.

  2. #2992
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    И по повод на поста на Искрен не си ли позволи да ме засегнеш? Значи съм злобен, завистлив и гаден според теб? Типично по нашенски. Да. По твое му.
    Нещо грешиш! Прочете ли внимателно за какво става дума в поста ми? Някъде да се виждаш упоменат? Или да коментирам нещо писано от теб?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #2993
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    И като разбираш защо не кажеш какво е съотношението на маслата към разтворителя?
    В интернет го има, а ако го няма значи има някаква тайна. А и май не четеш. Горе казах някакви неща, но кой да ги прочете?

  4. #2994
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Нещо грешиш! Прочете ли внимателно за какво става дума в поста ми? Някъде да се виждаш упоменат? Или да коментирам нещо писано от теб?
    Слушай сега. Тия номера може да ги предаваш само на жена си. От такива стари лисици знаеш ли какви хубави яки стават?

  5. #2995
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    В интернет го има, а ако го няма значи има някаква тайна. А и май не четеш. Горе казах някакви неща, но кой да ги прочете?
    Е то стана "дявол на магаре"! Хем твърдиш, че си навътре в нещата, знаеш какво е направил човека, на базата на това си "знание" правиш кардинални изводи, хем казваш, че видите ли другите хал хабер си нямат от нещата, хем нямаш отговор на нито един конкретен въпрос и пращаш нас "незнаещите" да си търсим отговорите в Интернет. А после ще се окаже, че не сме чели на правилното място!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #2996
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Слушай сега. Тия номера може да ги предаваш само на жена си. От такива стари лисици знаеш ли какви хубави яки стават?
    Хайде лека, че стана снощи!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #2997
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Цитат Първоначално публикувано от borifototo Виж публикацията
    Пусни оферта тук може някой да ти предложи сливи.
    http://www.gradinaria-bg.com/. Аз имах сливи началото на август - Чачанка и Афъска . Много рано узряха тази година, сега само Стенлей може да се намери.

  8. #2998
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.05.2016
    Мнения
    313
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Куров Виж публикацията
    http://www.gradinaria-bg.com/. Аз имах сливи началото на август - Чачанка и Афъска . Много рано узряха тази година, сега само Стенлей може да се намери.
    Днес ми ги докараха.След работа,палим колата и на село.

  9. #2999
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от borifototo Виж публикацията
    Днес ми ги докараха.След работа,палим колата и на село.
    И да не забравиш да почерпиш. Хайде поне една снимка да постнеш с готовата продукция.

  10. #3000
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Мисля , че не е коректно (ние - дали аз или някой друг ) да коментираме пчеларството в ЕС .
    При тях си може някои работи , а ние тук сме по-големи католици от папата и -нъц .

 

 
Страница 300 от 800 ПърваПърва ... 200250290298299300301302310350400 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 22 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 22 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •