Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 280 от 800 ПърваПърва ... 180230270278279280281282290330380780 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,791 до 2,800 от общо 7996
  1. #2791
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Да, това са моите наблюдения от участието ни на двете места по два пъти. Заигравките ти с Матеев са ясни - кучето не лае стопанина си, защото очаква от него кокал. Факта, че се променя мястото на провеждането и формата на събора означава, че и други са осъзнали моите констатации. Толкова по въпроса!
    Констатациите ти отново се базират на фантазиите които ти вилнеят в главата. Що се отнася до заигравките ще ти кажа, че не очаквам от Матеев нищо, ама знаеш ли какво значи нищо? Абсолютно нищо. Дори не ми е минавало през главата да се възползвам. Слабо ме познаваш. Много хора тук са правили грешни констатации спрямо мен и ти си един от тях с поредната такава. Казах ти. Много семе има в тиквата ти, но зелено, въпреки напредналия стадий на развитие.

  2. #2792
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Констатациите ти отново се базират на фантазиите които ти вилнеят в главата. Що се отнася до заигравките ще ти кажа, че не очаквам от Матеев нищо, ама знаеш ли какво значи нищо? Абсолютно нищо. Дори не ми е минавало през главата да се възползвам. Слабо ме познаваш. Много хора тук са правили грешни констатации спрямо мен и ти си един от тях с поредната такава. Казах ти. Много семе има в тиквата ти, но зелено, въпреки напредналия стадий на развитие.
    Аз не говоря от името на други, а на база собствените ми наблюдения. Не твърдя, че всички мислят така. Както казах - въпрос на вкус. Да, има семена които непрекъснато зреят и други, които бързо презряват и после им остава само гниенето!
    Това, че много хора тук са правили грешни (според теб) констатации спрямо теб не те ли навежда на мисълта, че може и констатациите им да не са грешни?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #2793
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Аз не говоря от името на други, а на база собствените ми наблюдения. Не твърдя, че всички мислят така. Както казах - въпрос на вкус. Да, има семена които непрекъснато зреят и други, които бързо презряват и после им остава само гниенето!
    След като са на собствените ти наблюдения, то значи си сляп или си измисляш, защото няма такива, които да ти дават база за заключение. А за процеса на зреене, презряване и гниене? Да. Вече си ги минал всичките, но от процеса на гниене не ти се получава добър тор за мислите които изказваш. Също са толкова кухи, колкото и мястото от което се пораждат.

  4. #2794
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    След като са на собствените ти наблюдения, то значи си сляп или си измисляш, защото няма такива, които да ти дават база за заключение. А за процеса на зреене, презряване и гниене? Да. Вече си ги минал всичките, но от процеса на гниене не ти се получава добър тор за мислите които изказваш. Също са толкова кухи, колкото и мястото от което се пораждат.
    Ти колко пъти си участвал в тези събори и с какво? Какви са твоите лични наблюдения на тези събори и на какво се базират те? Останалото в поста ти ще го пропусна, за да не става разговора твърде нелицеприятен.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #2795
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Това, че много хора тук са правили грешни (според теб) констатации спрямо теб не те ли навежда на мисълта, че може и констатациите им да не са грешни?
    Възможно е. Що да не е възможно? Ако продължават да ги подклаждат с измислени аргументи, както правиш ти и си ги повтарят по 100 пъти, току виж се получило. Еей, корава глава. Казах ти. Не си мери пишката с моя ....

  6. #2796
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    ....Казах ти. Не си мери пишката с моя ....
    Кавал ли???
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #2797
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ти колко пъти си участвал в тези събори и с какво? Какви са твоите лични наблюдения на тези събори и на какво се базират те? Останалото в поста ти ще го пропусна, за да не става разговора твърде нелицеприятен.
    Колко пъти съм участвал и с какво? Аз не бия тъпан. Не развявам лозунги. А личните ми наблюдения са, че каквато държавата, такива и съборите. За останалото в поста можеш спокойно да говориш, дори и да е нелицеприятно. Мода спи.

  8. #2798
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Колко пъти съм участвал и с какво? Аз не бия тъпан. Не развявам лозунги. А личните ми наблюдения са, че каквато държавата, такива и съборите. За останалото в поста можеш спокойно да говориш, дори и да е нелицеприятно. Мода спи.
    Остави държавата, не тя прави събора, а изложителите на него. Казвал съм ти и друг път "Обущарю, не по-високо от обувките!" Съдейки от думите ти не само нищо не си показвал, ами не си и ходил даже като зяпач.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #2799
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Почесахме си езиците, стига за тази вечер! Че за мен и утре си е работен ден. Излиза от производство първата редовна партида флакони с диетил етер и искам да я проверя лично.
    Лека вечер!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #2800
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Опитите ти за създаване на конфликт между мен и Матеев са плоски като дъска за гладене!
    Конспирациите са само в твоята глава. Никакво намерение нямам да създавам какъвто и да е било конфликт м/у вас. Това са си твои фикс идеи.

 

 
Страница 280 от 800 ПърваПърва ... 180230270278279280281282290330380780 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •