Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 94

Тема: Dе minimise 2017

  1. #31
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Риба ама цаца...ама риба.Пак ни врътнаха на въртележката и ни замазаха очите.Сега е момента да се направи протест ако са толкова парите.А сега да видим многото вожд дето имат пчеларите как ще реагира на това.Победа или подигравка са тия пари.За мен си е чиста подигравка и си трябва голям протест.
    Амчи тъй де. Малък протест- малко пари, голям протест- много пари.

  2. #32
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Трябва да си човек на управляващата хунта - иначе йок там ..кво беше....нали я хванаха една директорка на дирекция в Земеделието, дето дъщеря и уж рентвала земи, обаче на хартия...и съответно цоцкала маса пари от еврофондовете..и майка и я уволнили . все едно смъртна присъда и издали!!

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Тоя протест не донесе той de minimise, не се лъжете хора.Ако дадат наистина по 3 лв това прави по 7 кокоши яйца на кошер.Подигравка за БГ пчеларя.

  4. #34
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Точно тоя протест донесе Де Минимис. А пък колко срещи на “четири очи“ е имало, пчеларите и идея си нямат. И никога няма да разберат.
    П.П. Ще ми е интересно “Организаторите “ на протеста какво ще кажат сега. (ако е вярно инфото) Щото преди седмица говореха друго. Нищо лично.

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Не се заблуждавай Валка.Тоя протест беше с друга цел.Не може само една организация да съгласува парите за де минимс.При такава голяма смъртност зимата парите намалени.Според теб това от 20-200 броя правилно ли е?Аз ако имам 200 кошера изобщо няма да се появя на опашката.Но пък ако мама,тати, сестрата, внучите и трите имат от моите по 200 може и да се замисля.

  6. #36
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Това за “мама“, “тати“, “бати“ го има навсякъде. На мен ми е интересно как миналата седмица Матеев каза, че зам. министъра е “Отсвирил“ пчеларите. А сега се появява друго инфо. Ако сегашното инфо не е вярно, се Извинявам на Матеев.

  7. #37
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Мойто инфо беше от преди повече от месец.Човека каза,че ще има, но след като да дът на животновъдите но няма да са много.
    Виж пост номер 5 от коя дата е.

  8. #38
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    Как така до 200 , а не поне за първите 200? Който има повече от 200 няма ли разходи или си мислите, че е продал меда си на повече от 4 лв.? Искате ли да се развива това пчеларство или искате да си остане кокошкарски сектор? В животновъдството субсидират до първите 200, а над 200 са с намаление, но субсидирани. А в земеделието забележете- до 10 000 дка. С какво аз съм по- лош от по- малките, че не заслужавам тези пари? И аз нямах добиви тази година. Нима съм виновен, че искам да развивам бизнеса. Всички ни убеждават, че трябва да растем, да се развиваме, а сега вие искате да правим точно обратното, да ставаме по- малки. Плащам данъци и осигуровки. А вие плащате ли?

  9. #39
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Преди малко говорих с един колега който ми каза ,че тоя де минимис бил отпуснат за да можем да си купим всички от жълтите табелки.
    След като си платиш разходите по подаване на документите и си платиш данъците оставало точно толкова колкото за една табелка.

  10. #40
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    Това се нарича шизофрения в политиката на дфз.

 

 
Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •