Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 17 от 46 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 161 до 170 от общо 457
  1. #161
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Сега започват новините по БНТ- шефа на Ауди е арестуван в Германия за фалшиви емисии на дизелови коли. Ха, и швабето започна да лъже.

  2. #162
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Ако си купя нещо от теб будала ли съм?

  3. #163
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Ако си купя нещо от теб будала ли съм?
    Ако видиш да продавам нещо за ядене с етикета "Еко" или "Био" и го купиш, значи си будала!
    Абе някой ще вземе ли да формулира тези две понятия, да им даде смислена и логична дефиниция?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #164
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Някой от форума искаш навярно?Ти на лицензираните фирми невярваш?На тия пък които дават парите хептен,а?Видиш ли,те с парите са будали,само ние сме умници?

  5. #165
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Някой от форума искаш навярно?Ти на лицензираните фирми невярваш?На тия пък които дават парите хептен,а?Видиш ли,те с парите са будали,само ние сме умници?
    Ти вярваш ли им??? Колкото до имащите пари - за боклука по магазините с Еко и Био продукти дават пари лековерните. Тези, които разбират как стоят нещата или купуват директно продукти от проверени частни стопани или си правят сами биопроизводството в свои си ферми. Един вид самозадоволяване.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #166
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    За европеиците ли пишеш,че се самозадоляват?За тях ли пишеш,че са лековерни?Няма да те коментирам.Не100,а500 год. няма да ги стигнем в стандарта им,а и в мислене.Ние сме най велики и те тва е.Сетих се,че селяните ядат хубави храни.Ако се вярва на статистиката ние най малко живеем и сме доста болни.

  7. #167
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    За европеиците ли пишеш,че се самозадоляват?За тях ли пишеш,че са лековерни?Няма да те коментирам.Не100,а500 год. няма да ги стигнем в стандарта им,а и в мислене.Ние сме най велики и те тва е.Сетих се,че селяните ядат хубави храни.Ако се вярва на статистиката ние най малко живеем и сме доста болни.
    Не, пиша за българите. Статистиката е вярна, но за това причините са и храната, пълна с всевъзможна химия и ред други причини. И остави нафукания тон! Първо тук не сме деца, за да вярваме в дядо Коледа и второ с него много олекваш!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #168
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Нито тона ми е нафукан,нито вярвам в дядото,а и съм на58години.С тоя “тон” пиша,защото така пишат и за труда ни,но вече спирам да пиша,че ме взеха за закупчик на мед.

  9. #169
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Не разбирам защо се дъвчете. Има създаден ред по който се контролира продукта и НАЧИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВОТО МУ за да му се сложи етикет био. Не виждам ако някой иска да произвежда такъв мед какво го спира да предостави и начина за производство на контрол. Пречка са районите с активно земеделие, но в тези райони просто не може да се произведе такъв мед. За сметка на това добива в тези райони си е поне двоен. И аз съм в такъв район и не мога да регистрирам био. Дразня се само на колегите които хванаха мътните времена и регистрираха био "под комина на ТЕЦ-а" примерно. И там нещата ще си дойдат на мястото надявам се.

  10. #170
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Нито тона ми е нафукан,нито вярвам в дядото,а и съм на58години.С тоя “тон” пиша,защото така пишат и за труда ни,но вече спирам да пиша,че ме взеха за закупчик на мед.
    Точно заради годините си не трябва да летим в облаците! Твоите са 58, моите са с 10 отгоре. Живели сме и преди и сега, знаем и две и двеста. България има едно голямо предимство пред доста европейски страни - през последните тридесетина години, заради това, че си ликвидирахме интензивното земеделие земята ни се поизчисти от многото химия. Европа разбра това и започна да търси нашата еко и био продукция. В света като цяло думичките "Еко" и "Био" се превърнаха в доходоносна мода. Ще сме пълни глупаци ако не се възползваме от доброто за нас съвпадение на тези две обстоятелства.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 17 от 46 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •