Цитат Първоначално публикувано от Апитрейд Пловдив Виж публикацията
Здравейте,

Целта ни не е да окаляме някой конкретно, а да дадем пример за практиките, които се ширят в био сегмента. В цялата ситуация пчеларите са по-скоро просто бушони, защото по-голямата част от парите в тази схема остават у преработвателя и той е този, които подсказва какво да се направи. Това не е измислено от пчелар - той едва ли би си сложил сам главата в торбата за едни 2000 лв. разлика да извърши няколко закононарушения и да рискува от една страна проверки по отношение на биологичната сертификация и от друга - за извършване на фиктивна сделка.

Поздрави


То излиза,че ако си мошенник в България не е престъпление.А преди време говорихте за черен списък.То е ясно,че на нас няма да ни кажете име,но на някои други органи не трябва ли да информирате за тая схема.Или гарван гарваново око не вади.Казвате 2000 лв няма да си сложи никой главата в торбата.Аз ако зная че това е без наказано бих ги взел на момента.2к лв от тук,2 от деминимис,1к лв от дребния стопанин,3к лв от 141 мярка,1к от лекарствата НПП, изваждам 1к лв осиговки и то какво стана.8к лв чисто без да продавам и мед.Е за какво да работя в БГ за 600лв като мога без да работя да изкарвам същите пари.
За колегите:
Ако съм забравил някой друг лев ме допълнете да видим до колко чисто може да се изкарва от пчели без да се работи.