Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 15 от общо 15
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ...Развалих на жената бизнеса.
    Не са в семената парите, а в труда на този, направил усилието да ни поднесе нещо "на тепсия". Аз не бих тръгнал да събирам семена от къра, защото имам по-важни /според мен/ задачи. Съответно, остава ми да си купя наготово, ако ми потрябват. "За всеки влак си има пътници".
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #12
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Не са в семената парите, а в труда на този, направил усилието да ни поднесе нещо "на тепсия". Аз не бих тръгнал да събирам семена от къра, защото имам по-важни /според мен/ задачи. Съответно, остава ми да си купя наготово, ако ми потрябват. "За всеки влак си има пътници".
    Е дее. Някои по - горе предложиха да изпратят на добра воля по някоя и друга семка. Аз казах, че мога да изпратя Албиция на който иска, но след като си решил да врътнеш малко бизнес на дамата няма никакъв проблем.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ...мога да изпратя Албиция на който иска...
    Похвално. Явно аз съм си кофти организатор, та времето непрекъснато не ми стига. Не мога и да си помисля да опаковам пратки и да ги разпращам. За да пиша из форума, спя по-малко. А колко други неща ми се правят...
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Похвално. Явно аз съм си кофти организатор, та времето непрекъснато не ми стига. Не мога и да си помисля да опаковам пратки и да ги разпращам. За да пиша из форума, спя по-малко. А колко други неща ми се правят...


    Ох и аз съм като теб.По цял ден седя във форума ама не чувам ко ми думат умните глави, но на ли съм дебела глава ко ли ми пука.

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    28.06.2017
    Мнения
    8
    Имам готов разсад на лофант при интерес ще пиша цена в зависимост колко коренчета ще искате ,пишете ми на лично .

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •