Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски

    търся майки

    Търся да си закупя три пчелни майки ако някой продава да пише или да звъне 0899041563
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Купувам спешно 4 оплодени майки, но по това време нещо не се намират. Някой може ли да помогне по въпроса?
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    03.10.2014
    Мнения
    16
    Пчеларски район
    Суворово
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Купувам спешно 4 оплодени майки, но по това време нещо не се намират. Някой може ли да помогне по въпроса?
    Погледни си личните съобщения.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Много благодаря колега, даже вече звъннах и имам уговорка за довечера. И ми е съвсем наблизо. Още веднъж благодаря за бързата реакция.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #5
    Автор
    Регистриран
    20.06.2015
    Мнения
    130
    и на мен ще ми трябват 2 майки но след 4 септември ,ако някой има да пише ?

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    23.11.2014
    Мнения
    290
    Пчеларски район
    krivodol
    И за мен две.0894734463

  7. #7
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Аз си поръчах от магазина на Централна гара. Казаха, че вторник и петък им доставяли. Поръчах си за петък, но вторник като минах даже имаха свободни да си ги вземеш на момента. Продавача ми каза, че майките са му от Ловеч и Тервел. Тъй като съм чувал противоречиви мнения за ловешките, си поръчах от Тервел. По-скъпи са от масовите цени (24лв ги продават), но за спасяване на семейство се преглъща. Иначе през сезона си взимах от плевенската фирма и съм супер доволен.
    Та мисълта ми е, че който не е от София и района сигурно може да си поръча директно от Ловеч, явно изкарват още продукция(контактите са им достъпни в нета)...за тия от Тервел не знам как стои въпроса с контакти и поръчки.

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    15.01.2011
    Мнения
    15
    Здравейте, търся да закупя две оплодени пчелни майки. Бихте ли ме насочили, към някой от който мога да намеря по това време на годината. Благодаря предварително.

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    08.04.2012
    Мнения
    29
    Търсим спешно 3 майки за 3 развити семейства, по-скоро (до 1-3 дни)!
    За София, Драгоман... в краен случай по рейс (или с кола).

    С куриер ще стане чак във сряда.
    08833340 три девет.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •