Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски

    ФЕСТИВАЛ НА МЕДА

    Здравейте Преди малко като се прибирах от работа минавам покрай центъра на Варна и виждам че има фестивал на меда. И се замислих как или кой определя кога и къде ще има фестивал на мед
    Никъде из форумите и пчеларските вестници не прочетох за този фестивал Някой по запознат ще сподели ли как стоят нещата
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    04.06.2011
    Мнения
    35
    Шах! И аз не съм чувал.А съм на 50 км от Варна.
    Jikata-OVECH

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Днес се разходих до фестивала,имаше около дванадесетина сергии и бяха от различни региони на България.Забелязах че някой от тях имаха някакви купи за пчелар на годината
    Никой ли не знае как се организират
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    41
    Здравейте колеги,

    Някой видя ли новото приспособление за улавяне на майки, което беше изложено на "МЕЖДУНАРОДНАТА ИЗЛОЖБА ЗА ПЧЕЛАРСТВО АПИ БЪЛГАРИЯ" ? Ще бъде добре, ако някой сподели впечатленията си.

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Къде беше изложено

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •