Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 123 от 127 ПърваПърва ... 2373113121122123124125 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,221 до 1,230 от общо 1262
  1. #1221
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Категорично заявявам че от както съм в този форум нямам спам. Мисля че имам пълното право да изисквам това от другите и да подбутвам модераторите да се намесят когато се прекалява. След като не съм срал " лайна " във страниците на форума не желая да гледам, мириша опитвам и т.н. лайната на останалите.
    Приемам забележката!
    Просто гледаме да е приятно за всички и възможно най-много колеги да са доволни.
    В сериозните теми, почти няма спам или просто е въпрос на време да изчезне.
    През целия ден следя за обиди и заяжданици, а те директно се трият. Колеги ми се обаждат по телефона и ми казват когато има проблем. Тъй като спя всеки ден различно, то в 70-80% от случаите - при проблем, ставам от сън и влизам във форума.
    Като ми се обадят, а не съм до компютъра - влизам през телефона и най-грубите издънки заминават.
    Лафчето го оставям стига да не пречи в момента, а после го затривам. В някой теми направо предупреждавам, че лафа ще изчезне и в колко часа.
    Къде го има това???
    Вярваш или не... форума е почти невъзможно да остане без поддръжка(така да се каже), но е много трудно всички да са доволни.
    Всеки от модераторите работи по форума точно толкова, колкото може, когато може и както може. Нито си държим сметка един на друг кой колко работа е свършил, нито Матеев ни държи такава.
    Матеев правилно ти казва, че всичко е до съвест, но и компромиси с участници. Няма как да режеш лафа, а колегите да са доволни.

    Кажи "ДА" и ще видиш, че нещата са точно така.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  2. #1222
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Аз съм благодарен на модераторите и на Матеев, че полагат грижи раздават от собственото си време и труд в полза на форума. БЛАГОДАРЯ
    Радвам се, че се случи и настоящата дискусия и дано повече участници са я забелязали и се съобразяват.

  3. #1223
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Кажи ДА, и след 5 минути получаваш модераторски права.
    Господ да ни е на помощ.

  4. #1224
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    С оглед на по-доброто разбиране на процесите във форума, нека малко изясним понятията. Говори се за СПАМ, но реално аз такъв тук не съм виждал. Какво е спама? Ето определението за спам от Уикито:
    Спам (spam) е използване на среда за електронни комуникации за масово изпращане на нежелани съобщения. Най-известната форма на спам е под формата на съобщения с рекламно съдържание по електронната поща. Спамът е използван и с други цели и използвайки други медии, като Usenet, търсачки, уеблогове, ICQ, IRC и SMS.
    Спамът, разпространяван чрез услугите за моментни съобщения е по-известен като spim.
    Спама в един форум най-често се използва за две неща:
    1. Послания с открито или прикрито рекламно съдържание.
    2. Средство за умишлено отклоняване на темата с неудобно съдържание в друга посока или заливането и с безсмислени спорове и предизвикване на флейм (тролене)
    Спамът е умишлено, целенасочено действие!
    В темите на абсолютно всеки форум се получава друго - offtopic съдържание. Това е най-често е неумишлено и безвредно отклоняване от основната тема в друга посока или просто излишен, понякога и безсмислен коментар.
    Към него трябва да се подхожда внимателно и да се проявява определена толерантност, защото това е човешка слабост, присъща на всички ни. Трябва да се има в предвид и факта, че форума е открит и масов и в него пишат хора с различно ниво на образование, комуникативна култура и характери.
    В случая ролята на модераторите се свежда до периодично почистване на сериозните теми от offtopic постовете и обръщане на внимание на бърборковците, които превръщат всяка тема в чат.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #1225
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.04.2015
    Мнения
    340
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    С оглед на по-доброто разбиране на процесите във форума, нека малко изясним понятията. Говори се за СПАМ, но реално аз такъв тук не съм виждал. Какво е спама? Ето определението за спам от Уикито:
    Наистина тук няма спам , а офтопик (извън темата). Може би няма да е лошо да се направи една тема "лавче", която да е с минимална модерация и в която да си бърборим. Останал съм с впечатление, че от всичките животновъди пчеларите са доста по-интелигентни и със сигурност ще има доста теми за разговор.

  6. #1226
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от ves Виж публикацията
    Наистина тук няма спам , а офтопик (извън темата). Може би няма да е лошо да се направи една тема "лавче", която да е с минимална модерация и в която да си бърборим. Останал съм с впечатление, че от всичките животновъди пчеларите са доста по-интелигентни и със сигурност ще има доста теми за разговор.
    Че то си има бре http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=108,

    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  7. #1227
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Русия забранява вноса на турски авточасти!Е, много скъп тоз самальот бре? Айде сега пак сваляйте руски птички!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #1228
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Тук става дума за свалянето на Ердоган.Един от начините е създаване на икономическа "бъркотия" и не само............Турската власт не признава сегашната власт във Сирия.В момента,в който Турция признае Асад всичко ще си доиде на място.Но да не забравяме и задокеанския "брат".....

  9. #1229
    Заслужил Автор
    Регистриран
    31.01.2012
    Мнения
    481
    Пчеларски район
    Южен централен
    Той Путин май не останаха много държави с които не се е скарал. Популизъм , популизъм ,ама след някоя година ....

  10. #1230
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Брей, Кличко най-накрая падна. Тайсън Фюри го детронира. Невъзможното се случи. Голям двубой!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 123 от 127 ПърваПърва ... 2373113121122123124125 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •