Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 41 до 47 от общо 47
  1. #41
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    След написаното от г-н Матеев вече разбрах защо не правим протести.Или нашите пчеларски лидери са се наяли добре или са много честни.
    Ха, ха...интересна сентенция.

  2. #42
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Желаещите да видят и чуят къде са отишли парите могат да го направят тук: http://btvnovinite.bg/article/bulgar...edizborni.html
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #43
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Те тия патки не ги ли измори птичия грип.Даже и забраниха лова на патки.Но тоя като го слушам ни лук ял ни лук мирисал.
    Имало нарушения мен ме интерисува напримерно да ли е имало престъпления.Щото ако не се лъжа за едното се влиза в затвора.

  4. #44
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Те тия патки не ги ли измори птичия грип.Даже и забраниха лова на патки.Но тоя като го слушам ни лук ял ни лук мирисал.
    Имало нарушения мен ме интерисува напримерно да ли е имало престъпления.Щото ако не се лъжа за едното се влиза в затвора.
    А какъв лук според теб е ял? Каква е твоята вина за това, че на 9.09.1944г комунистите вземат властта в България?
    Колкото до патките - те са взели тия 65 милиона и са отлетели в топлите страни.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #45
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Колкото до патките - те са взели тия 65 милиона и са отлетели в топлите страни.
    А, ето за това става въпрос. За това са всички тези маневри, приказки и бумащини. Да се имитира дейност, а всъщност играта е друга.

  6. #46
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Колкото до патките - те са взели тия 65 милиона и са отлетели в топлите страни.
    Е, не всички.


  7. #47
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Това което си написал на много от нас ни е пределно ясно, но въпроса стои по друг начин. Как да се постъпи за да се заобикалят тия пречки и да се започне да се работи по начин на развитие на сектора, а не за пропадането му. Иначе философията на кражбите ни е пределно ясна.
    Ами нека перифразираме въпроса - как да постъпим със предателите и крадците сред нас .... Така зададен мисля, че се внася повечко яснота.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

 

 
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •