Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски

    СРЕЩА-СЕМИНАР

    На 20 март 2017 година(понеделник), в град Русе, площад "Свобода" 6, зала "Св. Георги"(сградата на Областна администрация, ет. 6) ще се проведе лекция на тема:
    Опасности и вредители в българското пчеларство. Селекция на майкопроизводството.
    Лектор ДОЦЕНТА(проф. д-р Пламен Петров, Аграрен университет - Пловдив).

    LEKCIQ_2017_03_20.PDF

    LEKCIQ_2017_03_20.jpg



    http://www.naas.government.bg/bg/%D0...%B8%D1%8F/3444

    http://www.naas.government.bg/data/f...3-22-p4eli.pdf

    п.п. Залата в която ще се проведе лекцията е с капацитет от над 100 места, така че моля колегите да проявят активност и да посетят събитието, за да не се получи като на Пчеларският форум от 3-4 декември 2016год., когато същата лекция(Опасности и вредители в българското пчеларство.) беше отменена поради слаб интерес от страна на пчеларите(тогава в залата, която е с капацитет от над 200 места, присъстваха около 40-50 човека)!!!

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Мутафов , съмняваме сега да съберете и 40-50 човека .
    Причини бол .

  3. #3
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Мутафов , съмняваме сега да съберете и 40-50 човека .
    Причини бол .
    Не ги събирам аз, мероприятието се организира от НССЗ със съдейстието на други хора и различни звена...

    ....а, това ти да не схванеш истинската същност на написаното от мен - причини наистина бол!!!

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    Не ги събирам аз, мероприятието се организира от НССЗ със съдейстието на други хора и различни звена...

    ....а, това ти да не схванеш истинската същност на написаното от мен - причини наистина бол!!!
    Според теб , дали схващам ?
    След , като някои лектори са бламирани и отново на БИС .
    Е , няма такова нещо .
    Слънчо е прав - страната на чудесата .

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Според теб , дали схващам ?
    След , като някои лектори са бламирани и отново на БИС .
    Е , няма такова нещо .
    Слънчо е прав - страната на чудесата .
    Не 100 ами 1000% не схващаш!!! - никой никъде не е бил бламиран, а просто някой(не лектора) някъде е отменил/пренасочил нещо(лекция) за друг град с пчеларско изложение, но в края на краищата и там не бе проведена/изнесена...
    ...ама к'во да ти обяснявам - ти нали си в "Страната на чудесата"!!!

  6. #6
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Доцент Пламен Петров (пардон професор) не е лош човек като специалист в областа на пчеларството. Дори бих казал, че е много добър специалист, и си разбира от занаята. Поради тази причина си струва да се изслуша всяка една лекция, която той изнася. Определено има много познания, и е хубаво да се възползваме от тях.

    Като човек обаче е кофти човек. Има мания за величие, но не това е най-лошото. По-лошо от това е факта, че се е набутал в една камара мръсотии, да не кажа престъпни дейности. Тука разбира се е много силно влиянието на Ганчо Ганев, който като бивш агент на Държавна сигурност вероятно е оплел доцента в мрежите си, и не му дава шанс да живее честен и почтен живот. А първопричината за всичко това са парите ...... държавните пари или по-точно европейските пари .......

  7. #7
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.10.2011
    Мнения
    337
    Пчеларски район
    общ. Братя Даскалови
    Не знам колко са му интересни лекциите на "доцента", (има дар слово това не може да му се отрече) сещам се за две неща:
    1. Лекцията му на АГРАТА в Пловдив миналата година 2016. Темата беше за проблемите на българското пчеларство и познайте кой е най-големият проблем: "Българският пчелар". Нямам думи.....................
    2. Като студент в Пловдив може би през 1998-1999г имаше лекции на доцента във ВСИ. Тогава мой приятел ме заведе на тези лекции и естествено бях си наготвил листи, химикал и т.н. След едно известно време (все още не бях взел химикалката) минава доцента покрай мен и ме пита: Колега защо не записваш......, а аз му викам като чуя нещо ново ще го запиша. Сещам се че, ме убеждаваше да си затрия моите майки и да си закупя от неговите.

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jorors Виж публикацията
    Сещам се че, ме убеждаваше да си затрия моите майки и да си закупя от неговите.
    Още тогава с тях се работеше по потник.

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Доцент Пламен Петров (пардон професор) не е лош човек като специалист в областа на пчеларството. Дори бих казал, че е много добър специалист, и си разбира от занаята. Поради тази причина си струва да се изслуша всяка една лекция, която той изнася. Определено има много познания, и е хубаво да се възползваме от тях.

    Като човек обаче е кофти човек. Има мания за величие, но не това е най-лошото. По-лошо от това е факта, че се е набутал в една камара мръсотии, да не кажа престъпни дейности. Тука разбира се е много силно влиянието на Ганчо Ганев, който като бивш агент на Държавна сигурност вероятно е оплел доцента в мрежите си, и не му дава шанс да живее честен и почтен живот. А първопричината за всичко това са парите ...... държавните пари или по-точно европейските пари .......
    Матеев , ти ме хвърли в .. .. аут . Повече няма да коментирам .

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •