Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 31 от 36 ПърваПърва ... 212930313233 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 301 до 310 от общо 358
  1. #301
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Може, ама няма да е достатъчно само това нещо.
    Знам за другите джаджи. Кажи някакви размери и литри на твоята бутилка, за да преценя моята. Компресора е двуцилиндров от Зил, дали ще смогва?

  2. #302
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Знам за другите джаджи. Кажи някакви размери и литри на твоята бутилка, за да преценя моята. Компресора е двуцилиндров от Зил, дали ще смогва?
    Атанасов, нали четеш всичко бре? Сложил съм линк на моя компресор, където има техническа спецификация. Що касае зиловия компресор, мисля, че има необходимия дебит. По принцип на такера не му е необходим кой знае какъв дебит, обаче е важно налягането да не надвишава 8 бара ( атм.) Ако искаш да ползваш бояджийски пистолет или гайковерт - мъчна работа.
    ПП От значение е и долната граница на налягането, защото ще се наложи да дозабиваш с чук.

  3. #303
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Атанасов, нали четеш всичко бре? Сложил съм линк на моя компресор, където има техническа спецификация. Що касае зиловия компресор, мисля, че има необходимия дебит. По принцип на такера не му е необходим кой знае какъв дебит, обаче е важно налягането да не надвишава 8 бара ( атм.) Ако обаче искаш да ползваш бояджийски пистолет или гайковерт - мъчна работа.
    ПП От значение е и долната граница на налягането, защото ще се наложи да дозабиваш с чук.
    Голям цинцарин ей. Сега трябва да се мъча да смятам обема на моята бутилка. За гайковерт няма да го ползвам, а за боядисването е пушка. Да не мислиш, че съм си духал мозъка с него до сега.

  4. #304
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Досвидяха ти се 200 лв тцтцтц няма управия.

  5. #305
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Досвидяха ти се 200 лв тцтцтц няма управия.
    Не ве човек, но аз съм беден пчелар. А и що да давам 200лв., като ще мина с 20лв. плюс 55 лв. за такер.

  6. #306
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Голям цинцарин ей. Сега трябва да се мъча да смятам обема на моята бутилка. За гайковерт няма да го ползвам, а за боядисването е пушка. Да не мислиш, че съм си духал мозъка с него до сега.
    Запознат съм донякъде с провокативния ти нрав Какво като ти е по-малка бутилката, ами просто компресора ще се включва по-често. И да не кажеш пак, че съм цинцър, ще ти кажа да си сложиш туй, ама като знам, че искаш по-ефтино да ти излезе, сипвай чат-пат машинно масло в такера, за да не се чудиш що се скапа, а уж нов.

  7. #307
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Запознат съм донякъде с провокативния ти нрав Какво като ти е по-малка бутилката, ами просто компресора ще се включва по-често. И да не кажеш пак, че съм цинцър, ще ти кажа да си сложиш туй, ама като знам, че искаш по-ефтино да ти излезе, сипвай чат-пат машинно масло в такера, за да не се чудиш що се скапа, а уж нов.
    Мерси за линка, бях гледал едни по 10лв. и нагоре, тези са правени за мен.

  8. #308
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Атанасов,на пресостата трябва да се настроят изключвателите за ниско и високо налягане.И трябвада прециниш диапазона на работа пресостата-има за ниско/0-10бара/ и за високо налягане/от 10бара нагоре/.Намери някъде да ти го настроят на хидравлична преса за проверка на манометри,а иначе може и ти даго настроиш с няколко проби,но трябва да имаш и стрелкови манометър за да следиш налягането при включване и изключване.
    Поздрави:Цветан Димитров

  9. #309
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас


    Май ще купувам. 139лв99ст.. Ще върши ли работа за коване на рамки ? 1500w 24л.8 бара.

  10. #310
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Май ще купувам. 139лв99ст.. Ще върши ли работа за коване на рамки ? 1500w 24л.8 бара.
    Е маг, а? Намери най-сетне. Ще ти върши работа.

 

 
Страница 31 от 36 ПърваПърва ... 212930313233 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •