Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 17 от 36 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 161 до 170 от общо 358
  1. #161
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.01.2011
    Мнения
    209
    Пчеларски район
    Свищов
    И при мен големия Райдер взе да кове когато си иска. Има си система за омасляване, и налягането му увеличих, но веднъж забие добре, пет пъти наполовина, за празните удари да не говорим, а е наковал не-повече от хиляда рамки.

  2. #162
    Автор
    Регистриран
    05.12.2013
    Мнения
    100
    Пчеларски район
    Стара Загора
    Здравейте зимата идва и реших утре да си направя подарък такер и компресор Parkside на промоция от Лидл http://broshura.lidl.bg/f6b8892e-b2b...46c2d493c2/#/1 . От отзивите по горе смятам, че ще ми вършат прекрасна работа. Райдърските телчета с ширина 5,8 мм трябва да са съвместими с тези на парксайд 5,7 мм. Ще помоля ако някой има лоши отзиви за горните машини да сподели. Благодаря .

  3. #163
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.06.2014
    Мнения
    293
    Пчеларски район
    Русе
    Големият такер на RAIDER (RD-AS02) го има изгодно тук: http://jelezaria.com/product/1210/ta...-2mm-komb.html
    В Практикер 32мм скобите за него са 17.99лв.

  4. #164
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Работя с горните машини и съм доволен, е компресора ми е друг, но до сега нямам забележки по машинките от Лидъл.

  5. #165
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Имам познат с мебелен цех от както Лидъл е във Видин купува само техни машини и досега не съм го чул да се оплаква,а там натоварването е доста по голямо.

  6. #166
    Автор
    Регистриран
    05.12.2013
    Мнения
    100
    Пчеларски район
    Стара Загора
    Вече съм горд собственик на компресор,такер и пистолет за боядисване . Избора се сведе до лидъл защото техниката, която се продава там е с TUF сертефикат. На пръв поглед качеството на машините изглежда добро. Останах приятно изненадан! Отваряйки куфарчето в него видях такер, масльонка и телчета. До тук всичко е в реда на обичайното, изненадата дойде от предпазните очила, които открих вътре. Е такова нещо не ми се бе случвало до този момент. Работя в строителството повече от 10 години и съм купувал какви ли не видове и марки машини, от най-големите боклуци до професионални такива, такова чудо не бях виждал ...

  7. #167
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Цитат Първоначално публикувано от roxterox Виж публикацията
    Вече съм горд собственик на компресор,такер и пистолет за боядисване . Избора се сведе до лидъл защото техниката, която се продава там е с TUF сертефикат. На пръв поглед качеството на машините изглежда добро. Останах приятно изненадан! Отваряйки куфарчето в него видях такер, масльонка и телчета. До тук всичко е в реда на обичайното, изненадата дойде от предпазните очила, които открих вътре. Е такова нещо не ми се бе случвало до този момент. Работя в строителството повече от 10 години и съм купувал какви ли не видове и марки машини, от най-големите боклуци до професионални такива, такова чудо не бях виждал ...
    Е и раидер дават очила при покупка на такер поне при мен беше така.

  8. #168
    Автор
    Регистриран
    21.10.2012
    Мнения
    151
    такера си го бива сковал съм хиляди рамки с него моя е малко по стария модел с ковти човка отпред но работи безотказно без празни удари
    имам го вече няколко години работи с консумативите на райдера
    искам колегата да пусне отзиви за пистолета за боядисване понеже когато отидох количествата бяха изчерпани да знам заслужава ли си и как се представя

  9. #169
    Наблюдател
    Регистриран
    09.10.2014
    Мнения
    17
    Пчеларски район
    гр.Пловдив
    Намерх един готин клип за зглобяване и опроводяване на рамка бързо и лесно ,аз самия мисля да си го изработя устроиството тези дни давам линк да погледнете.
    http://www.youtube.com/watch?v=Gq4MoslkfY8

  10. #170
    Автор
    Регистриран
    09.01.2011
    Мнения
    126
    Пчеларски район
    Ябълково, обл. Хасково
    А какъв трябва да е пистолета, за да набива пирончета, а не скоби, че рамките, направени със скоби не ми вдъхват доверие?
    Ако вървиш след муха, ще стигнеш до лайно...

 

 
Страница 17 от 36 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •