Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 30 от 36 ПърваПърва ... 202829303132 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 291 до 300 от общо 358
  1. #291
    Потребител
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    61
    Айде да вдигна малко темата ...
    Можете ли да препоръчате компресор + такер за около 300лв. , ще се ползва най вече за коване на рамки.

  2. #292
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Аз работя с тези:
    https://www.onlinemashini.bg/taker-p...0x58x12mm/5502
    http://www.praktiker.bg/bg/Air-compr...3K002/p/455680
    Скобите са:
    http://www.raider.bg/c/skobi-320/sko...0br-tk-40-1247

    Ползвам ги вече 4-5 години. Забил съм повече от 20 хил. скоби и до сега не съм имал проблеми. Последното го споделям заради различни мнения относно такера.
    Този пост е редактиран от kuline; 21.01.2018 в 19:12.

  3. #293
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от antiblock Виж публикацията
    Айде да вдигна малко темата ...
    Можете ли да препоръчате компресор + такер за около 300лв. , ще се ползва най вече за коване на рамки.
    Разгледай новата брошура на Практикер. Такер енхел-80лв. Компресор Райдер 169лв. Компресор Кавасаки 219лв.

  4. #294
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Цитат Първоначално публикувано от antiblock Виж публикацията
    Айде да вдигна малко темата ...
    Можете ли да препоръчате компресор + такер за около 300лв. , ще се ползва най вече за коване на рамки.
    Бих заложил на такива от лидл. Имат 3 годишна гаранция, която наистина важи.
    Keep Walking...

  5. #295
    Ползвам почти всичко на Парксайд марката на Лидл. Компресора бачка без грешка но бутилката му е малко малка и често се включва но бачка безотказно. Пневматичния им такер също е на ниво. Ползвам го четири години, и също не е направил проблем. Купих си още един за 25 лв бяха пуснали някаква промоция, освен на мен купих на 5-6 колеги. Но резервния не съм го ползвал още, стария неще да се развали. Винтовера също е много добър и батерията му държи много. Дрелката им обаче е много слабо изпълнение и не е препоръчвам. Ако ви интересува и машината за пулиране мога да дам мнение, слаба работа но върши работа за аматьорско ниво на работа. Дано съм бил полезен
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  6. #296
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Марката Парксайд се продава изключително във веригата Лидъл и само там е с гаранция, ако човек държи на нея трябва да следи за съответните продажби доста дълго време, иначе е рисковано да се купува от ОЛХ, базар.бг и т.н. - няма гаранция, аз купих един такъв такер и се вкарах в голям филм. Ейнхел не е лоша марка, но в БГ не подържа сервизна мрежа и няма резервни части! Райдера като най масова марка като че ли е най за предпочитане, но с тези любителски машинки всичко е до късмет!

  7. #297
    Потребител
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    61
    Да на късмет е , но поне откъм гаранцията да стоят добре работите.От лидъл съм купувал само 1 винтоверт 20V и вече 2 ра година си работи без проблем . Компресор и такер също бих купил от там , но както казахте ги пускат от време на време , пък няма закога да чакам.Този компресор в практикер ме устройва , въпроса е ще върши ли работа , пистолета на райдер тук във форума доста хора го хвалят , така че най вероятно ще е той. Само да помоля някой ако ползва такъв в момента да ми пише на лично , че да не спамим темата.

  8. #298
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Аз кова четвърта зима по 1500 рамки с райдърски комплект. Компресора няма грешка, обаче при пистолета забележките са много. Като го купух изкара има няма 1000 рамки и започна да прави много празни удари. Така го изтраях до предната зима, когато започна да недозабива всяка втора рамка и се наложи с чукчето да ги довършвам. Сега пак кова с райдърски и за момента всичко е точно. В крайна сметка цената на такера е такава, че за мен не е проблем да го сменям на 4000-5000 заковани рамки.

  9. #299
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Може ли това нещо да се монтира на компресор-самоделка? Идеята е да се ползва за такер.

    https://www.onlinemashini.bg/presost...25--m15-/22165




  10. #300
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Може, ама няма да е достатъчно само това нещо.

 

 
Страница 30 от 36 ПърваПърва ... 202829303132 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •