Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 36 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 358
  1. #121
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.10.2011
    Мнения
    337
    Пчеларски район
    общ. Братя Даскалови
    И аз си закупих от Lidl от промоцията им, и за сега съм много доволен.

  2. #122
    Боби тия фрезери ако са без твърдосплавни пластини щото не се вижда от снимката удара ти не е много сполочлив .
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  3. #123
    Автор
    Регистриран
    10.10.2010
    Мнения
    128
    Пчеларски район
    Велики Преслав
    Като гледам снимката, това са центрови бургии с различен диаметър. Струват си парите.

  4. #124
    Автор
    Регистриран
    01.01.2011
    Мнения
    167
    Пчеларски район
    с.Средец и гр.Стара Загора
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov
    аз по принцип не обръщам много внимание на такива работи важното е да работи и да върши работа) .
    Ама то това е важното за да вършат работа wink;

    Има и без пластини които работят добре и имат своето приложение, но в БГ не съм виждал, сигурно защото никои няма да си ги купи заради цената. Масовите без пластина за по "левче" са си чиста тенекия :D дори има и с пластина за "левче" които пак нищо не струват. За жалост хубавите ги няма за "левче"
    Галин Койчев www.dogo-hunting.alle.bg

  5. #125
    Автор
    Регистриран
    21.10.2012
    Мнения
    151
    имам такива купени от лидъл с тех правя дупките на таваните и на корпусите за друго не са ми трябвали
    вършат работа искат по високи обороти и става идеална дупката

  6. #126
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Какво масло ползвате за пневматичните такери, след като ви свърши оригиналното в масльонката?

  7. #127
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко
    Какво масло ползвате за пневматичните такери, след като ви свърши оригиналното в масльонката?
    При нас в железариите продават масло в тубичка за шевни машини .Цената е 1лв.

  8. #128
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Да, в пневматичния такер се налива машинно масло (за шевни машини). То е по рядко, подобно е на трансформаторното. Не си правете експерименти, да слагате двигателно масло.
    Що се отнася до мнението на колегата от по-предишен пост, мога да му кажа, че въпросните фрезери са за правене на отвори, но нестават за направа на нут. За направа на нут е необходим прав-цилиндричен фрезер с един, а още по-добре с два режещи ножа.
    Аз ползвам пневматичен такер на "Райдер" втората серия (кове пирони и скоби) и съм много доволен. Изразходил сам вече т.е. забил повече от 10 000 скоби(две опаковки) по рамки и друг дървен инвентар.

  9. #129
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Ще търся подобно масло, дано да намеря, че при нас е много зле, обиколих цял Видин и не можах да намеря скоби 6 мм и с голям зор успях да навия продавачката в един от магазините да ми поръча 2 кутии като капарирах предварително едната, иначе с куриерите ми излиза двойно по скъпо

  10. #130
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    http://domshop.bg/product/4717/skobi...mm-5000br.html
    Скоби за такер райдер
    Ето и такерите
    http://www.onlinemashini.bg/taker-pn...0x58x12mm/5502
    този е за коване на рамки
    http://www.onlinemashini.bg/taker-pn...x128x1-mm/3706
    този го ползвам да слагам телчета на рамките, по които да се плъзга телта, (скоби 6мм) както и при зателването с 2-3 скоби фиксирам краищата на телта. Ползвам го и за заковаване на мрежите на дъната(10-12мм скоби) както и за коване на ламарината на капаците (12мм скоби)
    Подобен такер на същата цена има и в Лидъл-тяхна марка. Работи добре ползвам такъв.

 

 
Страница 13 от 36 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •