Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 20 от общо 20
  1. #11
    Автор
    Регистриран
    30.08.2011
    Мнения
    116
    Докато Българина не се научи да произвежда качествена стока ще има КОРЕКТНИ И НЕ КОРЕКТНИ търговци.

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    23.08.2013
    Мнения
    3
    inio33 мисля, че темата е съвсем различна. Вие като производител на качествен мед, защо не споделите с кого работите?

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    40
    Пчеларски район
    с. Добромирка общ. Сев
    Аз съм регистриран в два пчеларски форума, но досега не съм виждал някой да напише: "Аз продадох меда си на еди-кого си, на еди-каква цена, при еди-какви условия.Телефона на търговеца е ......"

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    01.03.2011
    Мнения
    41
    АПИТРЕЙД ЕООД пловдив купуват с докоменти и съм доволен има я в нета

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    9
    АПИМЕЛ ГР.РАКОВСКИ колеги чакам ги от 4-5 месеца взеха ми проби август месец ....и още ги чакам вече сме декември и при всяко обаждане ми казват ,че ще ми изкупят меда до 10 дена ,не са коректни особено с малките производители мед до 1 тон

  6. #16
    Колега nefer1980 и аз съм ги чакал много.Обаждат се след 5-6 месеца. Работя с Герада вече 3 години доволен съм за сега.

  7. #17
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от georgi rumenov Виж публикацията
    Колега nefer1980 и аз съм ги чакал много.Обаждат се след 5-6 месеца. Работя с Герада вече 3 години доволен съм за сега.
    И ако не е тайна би ли споделил цените за съответните видове мед, които плащат?!?

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    9
    Колега ГЕОРГИ доволен ли си от Герада коректни ли са ако е възможно тел за връзка,благодаря ти предварително.

  9. #19
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Имаш интернет, отваряш си някоя търсачка - примерно "google", пишеш там герада, и хоп излиза ти уеб сайтът им и там си намираш техните координати. Те са био ориентирани. От колеги съм чувал че те ходят на проверки дали пчеларите от които купуват мед спазват изискванията за биологично производство, за базата за добив на продукцията, нещо което някой подметна в темата за Апи трейд.

  10. #20
    Потребител
    Регистриран
    17.01.2013
    Мнения
    85
    Взимат меда, казват,че ще платят по банков път, но друг път. Ако си от източна България, си носиш меда за твоя сметка с твой транспорт. Това е коректноста на фирмата.

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •