Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 8 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 74
  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799

    Къде изчезна Матеев

    Уважаеми съфорумници, много се надявам да се почувствали осезателно липсата на Матеев през последните седмици. За една година форума загуби много от своите ценни потребители. Не искам да ги изброявам поименно, защото при всички случаи ще изпусна някой и това ще бъде обидно за него. Така или иначе нивото във форума става все по трагично и по трагично. Всички тези ценни потребители се почустваха обидени от тъпотиите на няколко човека, някои от които се вихрят и до днес, а други напуснаха безславно, но оставяйки изсраното си тук. Не е ли време да да се извиним на обидените и да се опитаме през новата година да бъдем по толерантни по между си, а модераторите да бъдат безкомпромисни за да се въведе ред и дисциплина? Не е ли крайно време да се появи затворена група в която да се допускат само креативни потребители и в която да не могат да стоят няколко стотин кибика, които влизат единствено за да крадат знания? Ако искаме да запазим нашия форум и вдигнем неговото ниво има много въпроси, които трябва да обсъдим, но на първо време нека се опитаме да върнем поне част от креативните потребители. И след като открих темата за Матеев мисля да почна с него.
    Матеев, доста сме спорили с теб и понякога сме били на границата на добрия тон. Надявам се, че си възприемал нашите спорове за конструктивни и не повлияни от някакви лоши чувства, комплексарщини и т.н. Ако все пак съм те обидил с държанието си през тези години моля да бъда извинен и се надявам да не съм станал част от причината да напуснеш форума.

  2. #2
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Не мисля, че Матеев е “обиден“. Мисля, че лека-полека му минава “мерака“ по пчеларството.

  3. #3
    Автор
    Регистриран
    02.08.2014
    Мнения
    172
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Не мисля, че Матеев е “обиден“. Мисля, че лека-полека му минава “мерака“ по пчеларството.
    ..и за което,прави дебели намеци през последните месеци... даже ''теоретично'' обясни как ще разпродаде всичко на отводки тази пролет и пътя...

    ...да се очаква и дърпане на ''шалтера'' на форумчето... последния да загаси лампата

  4. #4
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Всеки си знае какво му на и във главата. Аз само си казах мнението, което не е задължително да е вярно.

  5. #5
    Заслужил Автор
    Регистриран
    23.11.2014
    Мнения
    290
    Пчеларски район
    krivodol
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Не мисля, че Матеев е “обиден“. Мисля, че лека-полека му минава “мерака“ по пчеларството.
    А може би и няма какво повече да научи от този форум.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от miroslav70 Виж публикацията
    А може би и няма какво повече да научи от този форум.
    Ако е учил от форума, то това е било отдавна. Повече е давал на форума и се чудя, как ви хрумна идеята, че е обиден и повече няма да се появи. Ами по тази логика сигурно е обиден и на фейса, и там го няма. Ще умра от смях. Той да не е в детската градина, да се нацупи и да спретне нов форум, видите ли само за креативни.

  7. #7
    Заслужил Автор
    Регистриран
    23.11.2014
    Мнения
    290
    Пчеларски район
    krivodol
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ако е учил от форума, то това е било отдавна. Повече е давал на форума и се чудя, как ви хрумна идеята, че е обиден и повече няма да се появи. Ами по тази логика сигурно е обиден и на фейса, и там го няма. Ще умра от смях. Той да не е в детската градина, да се нацупи и да спретне нов форум, видите ли само за креативни.
    Прав си,но все пак...човек се учи до като е жив.

  8. #8
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Не е ли крайно време да се появи затворена група в която да се допускат само креативни потребители и в която да не могат да стоят няколко стотин кибика, които влизат единствено за да крадат знания?
    Само с това не мога да се съглася. Уважавам и ценя всичко написано от теб, но това не е ли плод на дългогодишният ти опит в бранша. Нали това е целта на един форум участниците да обменят опит и да са си полезни един друг но и да помагаме на начинаещите. Те да прилагат добрите пчеларски практики за които ще научат от близки, познати, приятели а повечето от форума. В това отношения трябва да сме по толерантни.
    А за заядливите съм съгласен напълно.

  9. #9
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Според мен Матеев е бил ангажиран с Общото събранието на КБП и затова го е нямало във форума толкова време.

  10. #10
    Автор
    Регистриран
    11.11.2016
    Мнения
    166
    Пчеларски район
    Айтоско
    Някой няма ли му телефонния номер?Може би,човека има някакви проблеми.Може би просто си въобразявате.Аз от скоро съм сред вас,но се личи че човека е много напред със занаята и е един от най-важните лица(учители) във форума.Дано всичко е наред.

 

 
Страница 1 от 8 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •