Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 74
  1. #41
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    Май наистина съм попаднал в някакъв клуб, ама добре, че има и медари. Щото съсловието нали знаете на колко категории се дели.

  2. #42
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    Май наистина съм попаднал в някакъв клуб, ама добре, че има и медари. Щото съсловието нали знаете на колко категории се дели.
    Да, форума по своята същност е клуб, от хора с общи интереси, в случая наречените от теб - "медари". В клуба има достатъчно информация, която се свързва с "медарството". Прочети туй-онуй, помисли, добий представа за пребиваващите тук и чак тогава - кори. Ако нещо не можеш да откриеш, попитай най-активния супер модератор, той би следвало да те упъти, ако пък не - постави си въпроса и съм сигурен, че ще имаш компетентен отговор, успоредно с бъзиците, които можеш да отминеш с лека ръка!

  3. #43
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    в кухата ми глава.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    на кухата си глава.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Еееееее, признахте си най - после.
    Той света се движи само от откачалки - както за добро, така и за лошо. И такива има много, но ние научаваме само за една малка част от тях, и то само тогава, когато успеят или когато се провалят с гръм и трясък.

  4. #44
    Наблюдател
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    8
    Като заговорихме за изчезнали, някой има ли представа какво става с Даман Дамянов, и има ли някой контакт с него?

  5. #45
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от stalev Виж публикацията
    Като заговорихме за изчезнали, някой има ли представа какво става с Даман Дамянов, и има ли някой контакт с него?
    ЕЕЕ, прочети темата, не е толкова дълга и може сам да си отговориш.

    ПП Не в тази, а в друга тема сме писали.
    http://pchelari.com/forum/showthread...977#post119977
    ето тук сме чепкали въпроса

    Той си направи свой форум.

  6. #46
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от stalev Виж публикацията
    Като заговорихме за изчезнали, някой има ли представа какво става с Даман Дамянов, и има ли някой контакт с него?
    https://www.pushalka.com/forum/index.php

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ЕЕЕ, прочети темата, не е толкова дълга и може сам да си отговориш.

    ПП Не в тази, а в друга тема сме писали.
    http://pchelari.com/forum/showthread...977#post119977
    ето тук сме чепкали въпроса

    Той си направи свой форум.
    Нова пчеларска организация ще има ли? Не е ли време вече пчеларските организации да се обединят в клъстър? За това сега се плаща от ЕС.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #48
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Нова пчеларска организация ще има ли?
    Какъв си "мушморок".
    До колкото знам, целта на новия форум не е създаване на ентата пчеларска организация. Останалото може да сподели липсващия тук, защото аз не съм оторизиран да говоря от негово име. Това което мога да споделя е, че там атмосферата е по-различна.

    ПП За да отговоря на допълнението от твоя пост, ще кажа, че там, по мои впечатления, болшинството от членовете не се интересуват и не се възползват от европейските средства. Амсалаци А?. Тъй че провокацията е безсмислена

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Какъв си "мушморок".
    До колкото знам, целта на новия форум не е създаване на ентата пчеларска организация. Останалото може да сподели липсващия тук, защото аз не съм оторизиран да говоря от негово име. Това което мога да споделя е, че там атмосферата е по-различна.
    Ами ако за мушмурок приемаш всеки, който има смелостта да ти каже истината - приемам го и аз. Колкото до атмосферата - "Поживем, увидим!".
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #50
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ами ако за мушмурок приемаш всеки, който има смелостта да ти каже истината - приемам го и аз. Колкото до атмосферата - "Поживем, увидим!".
    Не, за мушмОрок приемам всеки, който провокира, за да получи отговор, на някой свой въпрос. Не му е мястото, нито пък аз съм човека, който да прави ретроспекция на този форум, тъй че да го сравнявам с новия.

 

 
Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •