Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    09.09.2016
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    с.Хърсово

    Кошери Дадан Блат

    Здравейте ,решил съм да закупя два кошера Дадан Блат заедно с магазини и пчелни семейства (пълен комплект) -за района на Благоевград

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Valbee Виж публикацията
    Здравейте ,решил съм да закупя два кошера Дадан Блат заедно с магазини и пчелни семейства (пълен комплект) -за района на Благоевград
    Браво ..........!
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    05.01.2017
    Мнения
    6
    Пчеларски район
    сливен
    Здравейте, начинаещ съм и ще се радвам някой да ми каже откъде да си купя 10 рамкови Дадан Блат ще почна с 2 - 3 кошера. Аз съм от район Сливен. Благодаря!
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 05.01.2017 в 18:23. Причина: правопис

  4. #4
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от iliqn Виж публикацията
    Здравейте,на4инаещ съм и ще се радвам някой да ми каже откъде да си купя 10 рамкови Дадан блат ще по4на с 2 3 кошера аз съм от раион сливен. Благодаря!
    Теорията , практиката, теорията, практиката и .... започваш!
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    05.01.2017
    Мнения
    6
    Пчеларски район
    сливен
    Доста почетох но сигурен съм че нищо не съм прочел! Попитах за цени на Дадан Блат. Мисля с тях да започна!
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 05.01.2017 в 18:24. Причина: правопис

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от iliqn Виж публикацията
    Доста почетох но сигурен съм че нищо не съм прочел! Попитах за цени на Дадан Блат. Мисля с тях да започна!
    Най-добре се свържи с някой пчелар от твоя район и го попитай, от къде може да си купиш ЧИТАВИ пчелни сандъци около Сливен. Някой производител или търговец, може и тук http://vimeks-bg.com/. Ние, дори и да ти кажем някакви цени, то те ще са различни от предлаганите при вас, а отделно от това транспортните разходи не са за подценяване. Имай предвид, че има много на брой производители на дървени сандъци, при които цената е за сметка на качеството.

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    05.01.2017
    Мнения
    6
    Пчеларски район
    сливен
    Благодаря това мисля да направя!

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •