Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Бихте ли се включили в протест пред МЗХ?!?

Гласували
93. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, ще дойда.

    43 46.24%
  • Подкрепям протеста, но нямам възможност да дойда.

    30 32.26%
  • Подкрепям протеста, и ако има с кого/какво бих дошъл.

    16 17.20%
  • Не, няма да дойда.

    4 4.30%
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 62
  1. #41
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Е, това не го проумявам : ОС на пчелари си вкарва прекупвач в УС да ги оправя. Боже,боже.
    Абе, тебе ти е много лесно да си седиш пред компютъра в къщи и само да даваш някакви акъли, да недоволстваш от всичко и само да критикуваш - ами като си толкова навътре в нещата, милееш за пчеларството и симпатизираш на КБП вземи се вдигни и ела на следващото ОС(Общо събрание) и аз лично ще те издигна за член на УС на КБП.

  2. #42
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    аз лично ще те издигна за член на УС на КБП.
    А възможно ли е това?

  3. #43
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    За хубаво или за лошо, в КБП има ДЕМОКРАЦИЯ. Всеки член има право на глас във всяко едно гласуване по време на общите събрания, така че каквото и да се случи на тях, то е ДЕМОКРАТИЧНО.

    Ако човек уважава демокрацията, то това означава, че трябва да се съобразява с МНЕНИЕТО НА МНОЗИНСТВОТО, дори и това мнение да е различно от неговото собствено. Точно така се случват нещата в КБП и много хора (дори и аз) ни се налага да се съобразяваме с мнението на мнозинството, било то на Общите събрания или на събранията на Управителния съвет.

    Ако някой от пишещите във форума не е съгласен с демократичните решения на КБП, ами има правото да стане член и след това да дава собствения си глас в защита на собствените си виждания за съдбата на пчеларския сектор в България. Това е.

  4. #44
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    Абе, тебе ти е много лесно да си седиш пред компютъра в къщи и само да даваш някакви акъли, да недоволстваш от всичко и само да критикуваш - ами като си толкова навътре в нещата, милееш за пчеларството и симпатизираш на КБП вземи се вдигни и ела на следващото ОС(Общо събрание) и аз лично ще те издигна за член на УС на КБП.
    Мерси, мерси . Има само проблем - не съм член на КБП и то не че не искам, но не съм узрял за тази висша демокрация. Разбираш нали : не се виждам в една браншова организация с прекупвачите. Май не съм само аз.Не съм давал акъли , не съм недоволствал, не съм критикувал не съм си одържал само учудването./пиша за КБП /

  5. #45
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    А възможно ли е това?
    Еее, сега ще издребняваме и ще се хващаме за запетайките ли?!? - става въпрос, че ще го издигна кандидатурата му, т.е.т. ще го предложа за член на УС, и ще гласува за него, а от там на сетне ОС ще реши.

  6. #46
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Мерси, мерси . Има само проблем - не съм член на КБП и то не че не искам, но не съм узрял за тази висша демокрация. Разбираш нали : не се виждам в една браншова организация с прекупвачите. Май не съм само аз.Не съм давал акъли , не съм недоволствал, не съм критикувал не съм си одържал само учудването./пиша за КБП /
    Ами като не си член, защо, и явно нямаш намерение да ставаш такъв - то защо тогава се опитваш да даваш наклон на КБП, то твоето не е само не сдържане на учудването ами си е целенасочено от доста време!!!

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    Ами като не си член, защо, и явно нямаш намерение да ставаш такъв - то защо тогава се опитваш да даваш наклон на КБП, то твоето не е само не сдържане на учудването ами си е целенасочено от бая време!!!
    Така ли изглежда -незнаех. Не съм скрит враг -провокатор.Писах тук-там не за да ви давам наклони, а защото е жалко за тези млади колеги /тръпнещи за протести/да се окажат с "нож" в гърба.

  8. #48
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Ето това, са коментари копирани от фейсбук във връзка с предлаганите промени на Наредба 10.

    FullSizeRender (1).jpg

    А, това са коментари под една статия http://m.fermer.bg/do-21-oktomvri-ji...news18603.html в която на животновъдите, днес им хвърлят малко деминимис, а утре ги закриват. Ако си седим и чакаме утре-вдруги ден това може би ще се случи и с кошерите находящи се в населени места. Не, че ще дойдат с фандромата да ги изринат - просто в един "красив" момент те ще станат недопустими по нищо - нито деминимис-и, нито НПП-та, нито разните му там други програми цифричка-точка-цифричка....

    FullSizeRender (2).jpg

  9. #49
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Така ли изглежда -незнаех. Не съм скрит враг -провокатор.Писах тук-там не за да ви давам наклони, а защото е жалко за тези млади колеги /тръпнещи за протести/да се окажат с "нож" в гърба.
    Не искам да оставаш неправилно разбран, точно затова ти предложих да те номинирам за член на УС на КПБ, личи си че си човек с опит от когото може да бъдат почерпени идеи, а и явно си един от малкото които не са забравили не далечната история на развитието на сектор пчеларство, за да ни я припомняш на нас по-младите.

  10. #50
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Чанко, да, да , да. На г-н Стефанов му е даден шанс да покаже каква кауза и какво защитава, за какво и кого работи. След като не оправдава доверието ни, е лесно....... Вън, и толкова.
    Що се касае за това дали си член, или симпатизант на КБП: Според мен, не би трябвало да се спотайваш, а да изразиш ясно и точно това което мислиш, и смяташ за правилно. Уважавам мнението ти, чета те с интерес. Не бих искал това да те обижда. Просто смятам, че не бива да си мълчим.

    Поздрави, Г. Георгиев

 

 
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •