Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати от 71 до 72 от общо 72
  1. #71
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от vankoto82 Виж публикацията
    Слънчогледа задължително се пръска с хербицид, при нужда с фунгицид и изключително рядко с инсектицид.
    Правилната обработка на почвата и едно предсеитбено третиране решават доста проблеми. За последните може 10-15 години имам само 1 случай в които слънчоглед е пръскан и ако помня добре беше на една педя височина. Ако при вас е по различно най-малкото арендаторите не си гледат работата както трябва...
    Този пост е редактиран от borislav aleksandrov; 12.11.2016 в 13:43.
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  2. #72
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Не знам защо но и аз най-много харесвам слънчогледовият мед.Колкото до онлайн продажбите на мед за съм ЗА с двете ръце.Купувал съм и съм продавал много онлайн и съм доволен.Пък маже да се помисли и за рекламни бурканчета за опитване на меда.Моята жена така получава безплатно рекламни кутии с каталози от различни козметични фирми от които е пазарувала и в тях има малки кутийки и тубички с разни кремове гелове и т.н.Така че същото може да се прави с меда ,да се изпращат рекламни бурканчета за опитване.

 

 
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •