Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 27 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 264
  1. #41
    Наблюдател
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    39
    Съчувствам , ей това не ми дава мира -да не би да ми посегнат към кошерите , понеже се предполага че ще са чисто нови .Ами ако ги хванеш ....-то името ти си подсказва.
    Мед ям всякакъв .

  2. #42
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от kasapina
    Колеги,днес е АД за мен....
    Моля да споделите вашите мнения,как да си реша проблема с тези идиоти,то бива злоба ама такова нещо е направо чудовищно. next_mad;
    Съжалявам много,дано успееш да вазстановиш нещо,сега ,незнам от къде си но,ако можеш по някакъв начин да разбереш от твоя раьон кои са кандидатствали за нови кошери ,мисля че един от тях е твоя човек.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  3. #43
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Според мен е някои от района ти,ами потърси записи от камери на бензиностанций ,някъде наблизо са ,карани са с микробус ,ако беше ремарке много хора биха видели и щом са хвърляни може да е познат -конкурент .В полицията ходи ли,къде е пчелина ,хора разпита ли ?Някъде наблизо са се появили нови кошери и съседите са видели разкажи на всякъде.

  4. #44
    Потребител
    Регистриран
    28.01.2011
    Мнения
    99
    Пчеларски район
    Раднево
    Ще го намеря и тогава ще съжалява,че е крал от мен.
    В момента обмислям какви мерки да взема,защото ми се струва,че пак ще се върне...
    Много жестоко е постъпил с пчеличките,никаква милост за такива изроди.Според мен не е пчелар,но да видим....
    Играе си с труда на хората,първо ми смачка предпазителите на кошерите,а сега и това.
    Аз съм от Стара Загора next_mad;

  5. #45
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    това е лична вражда ,младежи може би.Пчелина в Стара Загора ли е или в селата наоколо ?

  6. #46
    Потребител
    Регистриран
    28.01.2011
    Мнения
    99
    Пчеларски район
    Раднево
    В селата е.
    3 та година сме на това място и сме нямали проблеми.
    Дали ако наема СОТ ще стане работата ?

  7. #47
    За единия от пчелините намерих решение. На близо заградиха 50-60 декара и поставят фотоволтаични системи.Говорих със собственика да преместя лежаците в заграденото.Имат 24 часа охрана.
    "Колкото повече,толкова повече". - Мечо Пух

  8. #48
    Лежаков , да не би този пчелин да се намира в с. Ковачевци?

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    СОТ-а е скъпичко удоволствие, но когато стане така както описваш .....
    В селата непосредствено до Стара Загора се предлагат охрана от фирмите. Вече масово навлязоха датчиците за охрана на открити пространства и принципно технически проблем няма.

  10. #50
    Потребител
    Регистриран
    28.01.2011
    Мнения
    99
    Пчеларски район
    Раднево
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz
    СОТ-а е скъпичко удоволствие, но когато стане така както описваш .....
    В селата непосредствено до Стара Загора се предлагат охрана от фирмите. Вече масово навлязоха датчиците за охрана на открити пространства и принципно технически проблем няма.
    Кошерите са до гр.Раднево.
    В съседното село също има пчелари,но не ми се вярва пчелар да почне да хвърля кошери,вместо да ги вземе в неговия пчелин.
    Мисля,че точно в село Българени е нашия човек,но ще бъде открит,това да му е ясно...
    Това е човек с ограничено сиво вещество в главата.
    Може ли повече инфо за тези датчици и колко ще ми струва?

 

 
Страница 5 от 27 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •