Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 68 от 75 ПърваПърва ... 18586667686970 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 671 до 680 от общо 747
  1. #671
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    А на мен ми се струва, че това е „вазелин” за по нататъшни действия.

  2. #672
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    На когото каквото му се иска за това си мисли. На генералите винаги им се иска да има войни, за да се изявят и да не се чувстват безполезни. А следващата битка трябва да е с истинската опасност - за недопускането на неоникотиноидите и изграждането на системата за известяване при пръсканията.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #673
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Според мен това е да се намали сектора от тия пчелари които само за парите са регистрирани.Преди време писах за таксиметровите пчелари там също според мен ще има голямо намаление.Чувам вече от много места,че колеги ще спират да внасят осигуровки и ще минават в нелегалност.Може би това е и целта за да дойде следващия етап да ни изкарат от населените места като останем по малко с регистрации.Но това си е мое мнение и мога само да гадая какво ще става за напред.Важното е,че се цели нещо с това.Но какво?

  4. #674
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Всичко каквото е замислено ще се осъществи. Дали ще е днес или утре е без значение. Важното е, че ще се получи колкото и да не ни се иска. Единия министър ще даде предложението, другият ще вкара табелките уж само за някои, утре другия министър ще ни изхвърли от населените места и те така до края на света.

  5. #675
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Горещо се надявам, че този черен сценарий няма да се осъществи. Не знам дали си прочел темата за протеста, но в нея аз публикуваш информация за най-голямата победа на КБП и въобще на целия пчеларски сектор - вчера успяхме да си извоюваме създаването на НАЦИОНАЛЕН ПЧЕЛАРСКИ СЪВЕТ (ПЧЕЛАРСКИ БОРД), който всъщност от сега нататък ще бъде нашето ОСНОВНО ОРЪЖИЕ, от което до този момент умишлено бяхме лишавани от старото управление.

  6. #676
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Горещо се надявам, че този черен сценарий няма да се осъществи. Не знам дали си прочел темата за протеста, но в нея аз публикуваш информация за най-голямата победа на КБП и въобще на целия пчеларски сектор - вчера успяхме да си извоюваме създаването на НАЦИОНАЛЕН ПЧЕЛАРСКИ СЪВЕТ (ПЧЕЛАРСКИ БОРД), който всъщност от сега нататък ще бъде нашето ОСНОВНО ОРЪЖИЕ, от което до този момент умишлено бяхме лишавани от старото управление.
    Чета всичко дори и по няколко пъти. Дори и на най - малкото се радвам, но ти сам знаеш, че в държавата реши ли се нещо то става. Следи се народа на къде мърда и му се прекарва всичко. Има един администратор от един форум му викаше - народопсихология. Те и камерите в КАТ бяха незаконни УЖ, но както виждаш си щракат наред. Та плана ще си влезе в действие след като е решено. Все полека.

  7. #677
    Наблюдател
    Регистриран
    06.04.2017
    Мнения
    3
    Пчеларски район
    Русе
    Аз бях от щасливците, на които поискаха мнението малко по-рано покрай марките за крави които произвеждам. Изпратих го писмено. Нямаше никаква реакция. Жалко за труда ми.
    Затова се хванах и направих мостри по новата наредба и сега мога и тях да правя
    Табелки за пчелни кошери по новата наредба - тук или на 0888 610304
    за поръчки използвайте marka@dukov.com

  8. #678
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    Може ли да видим какво представлява табелката ,колко струва 1 бр. и т.н.

  9. #679
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски

    Cool

    Цена на табелката 1.20 лв

  10. #680
    Потребител
    Регистриран
    30.12.2013
    Мнения
    83
    Коя е фирмата къде ги продава на тея цени

 

 
Страница 68 от 75 ПърваПърва ... 18586667686970 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •