Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 75 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 81 до 90 от общо 747
  1. #81
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Искам да попитам?Само на тия които са се регистрирали като ЗП или на всички ще слагат табелки?
    Тук не пише ли кои кошери се регистрират и номерират?
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Ето текста на оригиналната Наредба 10:
    Прикачен файл 7401

    А ето и предложението за проектонаредба, която променя чл.7 от Наредба 10:
    Прикачен файл 7402
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #82
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    До преди месец бях на мнение че трябва да съм напълно изряден към държавата и спазвам разпоредбите. След изпълненията по деминимиса силно се замислих. Сега вече съм сигурен, че трябва да изпадна в дълбока нелегалност.

  3. #83
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    До преди месец бях на мнение че трябва да съм напълно изряден към държавата и спазвам разпоредбите. След изпълненията по деминимиса силно се замислих. Сега вече съм сигурен, че трябва да изпадна в дълбока нелегалност.
    Добре дошъл в джаза.

  4. #84
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Не ми се отдава много мисленето и четенето,но снощи се замислих каква печеля като начинаещ пчелар.Оказа се,че само разходи и данъци .Хубаво все иска тая държава ,но няма ли да дойде времето когато ще почне и да дава?

  5. #85
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Във Фейса има една група - "Аман от курви и курвенски номера" .... с това може да се изрази мнението ми за тази промяна...


    Това е твое мнение,а я попитай тия които ще продават табелките да ли така мислят?Сигурно всеки ден палят свещи и се молят за такива промени.

  6. #86
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    В момента съм в една бяла европейска държава. Ако знаете тука за какви данъци и такси става дума, няма да продумате че плащате нещо.

  7. #87
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Това е твое мнение,а я попитай тия които ще продават табелките да ли така мислят?Сигурно всеки ден палят свещи и се молят за такива промени.
    А може и да не палят ако са си уредили нещата предварително ... То нали целта е да изкарат на светло пчеларите и да прибират данъците и осигуровки.... засега успешно вършат точно обратното... то май и на мен е ми е последна година като изряден и на светло...

    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не ми се отдава много мисленето и четенето,но снощи се замислих каква печеля като начинаещ пчелар.Оказа се,че само разходи и данъци .Хубаво все иска тая държава ,но няма ли да дойде времето когато ще почне и да дава?
    малко встрани от темата дори ако искаш отвори нова такава.Да те питам ти като нов пчелар - как започна ? В смисъл не само защо си се захванал с пчеларството, а правил ли си някаква оценка или бизнес план за развитието си за 3-5 години?
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  8. #88
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не ми се отдава много мисленето и четенето,но снощи се замислих каква печеля като начинаещ пчелар.Оказа се,че само разходи и данъци .Хубаво все иска тая държава ,но няма ли да дойде времето когато ще почне и да дава?
    Както си вървял попа по моста нещеш ли хлъзнал се и паднал в реката. Събрал се народ подали на попа дълга пръчка и викали попе дай си ръката да те извадим ма попа се дави и не излиза. Минал Хитър Петър взел едно дърво подал го през моста и викнал "попе дръж" попа веднага уловил дървото и го извадили.
    Де си видял колега, бирник пари да дава? Таз държава ми тежи като умрял циганин вече толкова години?
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  9. #89
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Тъй де, тъй! То и аз много пъти съм си мислил, как да се направи една държава, дето дава на всички и не взема от никого.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #90
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Remi Виж публикацията
    Както си вървял попа по моста нещеш ли хлъзнал се и паднал в реката. Събрал се народ подали на попа дълга пръчка и викали попе дай си ръката да те извадим ма попа се дави и не излиза. Минал Хитър Петър взел едно дърво подал го през моста и викнал "попе дръж" попа веднага уловил дървото и го извадили.
    Де си видял колега, бирник пари да дава? Таз държава ми тежи като умрял циганин вече толкова години?


    Ще почне да дава когато почнем да не излизаме от кръчмите и очитени станат червен.Но да ли няма да е късно тогава

 

 
Страница 9 от 75 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •