Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 69 от 75 ПърваПърва ... 19596768697071 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 681 до 690 от общо 747
  1. #681
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    В по горният пост пише.

  2. #682
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Нали ни убеждаваха, че щяла да струва стотинки!?!?!?
    Да, де и това са "стотинки".........сто и двадесет, плюс транспорта и т.н. БЛАГОДАРЯ!!!

    Поздрави, Г. Георгиев

  3. #683
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Bobi-M9598 Виж публикацията
    Здравейте,

    Нали ни убеждаваха, че щяла да струва стотинки!?!?!?
    Да, де и това са "стотинки".........сто и двадесет, плюс транспорта и т.н. БЛАГОДАРЯ!!!

    Поздрави, Г. Георгиев
    Ами защо не накараш тоя, дето те убеждаваше, че ще струват 30ст да ти ги достави?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #684
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Със сигурност могат да струват по 30 стотинки ако не измислят някакви регламентирани и нерегламентирани плащания за да ти разрешат да произвеждаш.
    А ти вместо да злобееш вземи помогни на колегата от Сливен който не може да си инсталира твоята система за охрана и търси помощ.

  5. #685
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Познавам Дуков от около 20 години, като професионалист, табиетлия и човек, който знае цената на труда си. Доста от русенските рекламисти ходят да режат и гравират при него. Повярвайте, няма да забогатее от нашите табелки...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #686
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Познавам Дуков от около 20 години, като професионалист, табиетлия и човек, който знае цената на труда си. Доста от русенските рекламисти ходят да режат и гравират при него. Повярвайте, няма да забогатее от нашите табелки...
    Да бе. Вярно. Дори ще влезе в преразход само и само да имаме табелки.

  7. #687
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Имах предвид, че няма да злоупотребява с цена щото някой е на зор. Доколкото го познавам.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  8. #688
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Със сигурност могат да струват по 30 стотинки ако не измислят някакви регламентирани и нерегламентирани плащания за да ти разрешат да произвеждаш.
    А ти вместо да злобееш вземи помогни на колегата от Сливен който не може да си инсталира твоята система за охрана и търси помощ.
    Не злобея, а ви се смея на акъла! Човека от Русе дава съвсем реална цена! Я се върни към началото на темата и виж каква цена предположих, че ще имат табелките! Колкото до човека от Сливен ти кога последно говори с него? И ако вече съм му помогнал какво? Обява в Държавен вестник ли да пусна?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #689
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    За тебе може 1,30 да е реална за мен 0,30 е реална. За разлика от теб аз съм обяснил точно защо е така и съм го сметнал перо по перо а ти просто мечтаеш да съблечеш кожата на колегите с биологичното. Ама и те това заслужават с този лидер дето им защитава интереса и със тяхното мълчаливо съгласие.
    Абе честито!

    Колкото ситуацията с колегата си беше голям смях. Той не знае на кого да напише едно ЛС, а ти си мълчиш дни наред. Забавлявах се.

  10. #690
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    За тебе може 1,30 да е реална за мен 0,30 е реална. За разлика от теб аз съм обяснил точно защо е така и съм го сметнал перо по перо а ти просто мечтаеш да съблечеш кожата на колегите с биологичното. Ама и те това заслужават с този лидер дето им защитава интереса и със тяхното мълчаливо съгласие.
    Абе честито!

    Колкото ситуацията с колегата си беше голям смях. Той не знае на кого да напише едно ЛС, а ти си мълчиш дни наред. Забавлявах се.
    Много съм любопитен да видя цена на табелка, изпълнена по изискванията на наредбата на пазара, която да отговаря на твоята. И докато ти си се забавлявал с проблема на колегата си, ние изписахме кофа мастило на ЛС във фейса през празниците и изчистихме всички неясни моменти. Да ти пратя ли на ЛС цялата кореспонденция?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 69 от 75 ПърваПърва ... 19596768697071 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •