Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Каква информация ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да предостави всеки един пчелар от форума?

Гласували
158. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Всеки има правото да се регистрира с НАПЪЛНО АНОНИМЕН АКАУНТ

    58 36.71%
  • Задължително трябва да се знаят поне ИМЕТО и ФАМИЛИЯТА

    67 42.41%
  • Задължително трябва да се знае ПЧЕЛАРСКИЯ РЕГИОН

    97 61.39%
  • Задължително трябва да се знае НАСЕЛЕНОТО МЯСТО на пчелините

    29 18.35%
  • Задължително трябва да се знае вида на кошерите (ДБ, ЛР, ФАРАР и т.н.)

    66 41.77%
  • Задължително трябва да се знае БРОЯ НА КОШЕРИТЕ

    48 30.38%
  • Задължително трябва да се знае ТЕЛЕФОНА НА ПЧЕЛАРЯ

    18 11.39%
  • Задължително трябва да се знае E-Mail адреса на пчеларя

    28 17.72%
  • Задължително трябва да се знаят ГОДИНИТЕ ПЧЕЛАРСКИ СТАЖ

    57 36.08%
Отговори на анкетата
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 84
  1. #61
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Из старите теми

    http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=374
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  2. #62
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator Виж публикацията
    Дамян може да каже, колко време е необходимо да се открие самоличността на анонимен акаунт, решил да си стъпи на здравната книжка.
    Ако имаш желанието и възможностите - никога. Има си начини всичко да се скрие, а и най-модерните технологии не могат да помогнат.
    Аз не съм си крил ip адреса, дори в момента ползвам същия.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  3. #63
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Админа на сайта и модераторите могат да виждат IP-то на всеки акк.Прокситата лесно си личат и трябва да бъдат баннати.
    Всеки акк трябва да си е с реалното IP-и

  4. #64
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Много неверни твърдения и измислици се изписаха в тази тема, и то основно от радетелите на анонимните акаунти, което разбира се можеше да се очаква. Така е и в целия форум. За да не се продължава със спекулациите, защочвам в една отделна тема да пиша ПОЛИТИКА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ, а в тази тема ще коментираме това, което съм го написал. Така или иначе отдавна трябваше да се направи такава политика, за да може всеки един посетител на форума да е наясно какво се случва с неговите данни и какво има (или няма) право да прави (пише).

    Такава политика би трябвало да има всеки един сайт или форум или бизнес организация, а потребителя на услуги има правото да не се съгласи с нея и доброволно да се откаже да ползва предоставените услуги.

    Започвам писането, но ще отнеме време (може би дни). Затова следете темата за политиката (тя ще бъде заключена) и ако искате да коментирате нещо, направете цитат и коментирайте тука в тази тема.

  5. #65
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Админа на сайта и модераторите могат да виждат IP-то на всеки акк.Прокситата лесно си личат и трябва да бъдат баннати.
    Всеки акк трябва да си е с реалното IP-и
    От както масово навлезе в употреба мобилния интернет от смарт телефони и таблети и многото hotspot точки за безплатен интернет нещата с реалните IP адреси стана доста по-сложен. Да имаш реално и статично IP вече е привилегия.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #66
    Наблюдател
    Регистриран
    13.11.2013
    Мнения
    32
    Гласувах на тази анкета за това, че всеки има право да се регистрира с анонимен акаунт. За мен няма значение акаунта. Уважавам решението на събеседника си. Така ме учи баща ми вече 43 години. Когато съм се родил ми е дал името Мариан, фамилията открай време е Стефанови, корените на тази фамилия е от Сунгурларе, Бургаско. Решил съм моя акаунт да бъде само първото ми име и така съм направил. Ако някой иска да ме упреква за това - да заповяда.

  7. #67
    Потребител
    Регистриран
    29.12.2011
    Мнения
    62
    Здравейте!
    Името ми е Александър. Гласувах за правото на всеки да запази своята анонимност.
    Смятам, че е нормално Администратора задължително да разполага с актуален E-mail адрес.
    Потребителите с невалидни E-mail адреси спокойно могат да бъдат отсети чрез актуализация на паролите за достъп, изпратена на E-mail адреса, посочен за връзка в потребителския панел.

  8. #68
    Наблюдател
    Регистриран
    22.11.2015
    Мнения
    29
    Пчеларски район
    шумен
    Здъжително трява да застанеш с й името си и лицето зад думите си. Иначе си някоя друга /задна /част.На 61 г. съм

  9. #69
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Господин Каров Виж публикацията
    Здъжително трява да застанеш с й името си и лицето зад думите си. Иначе си някоя друга /задна /част.На 61 г. съм
    "Господин Каров" - за мен това са само две думи, в случая изписани на кирелица. Можеха да бъдат изписани на латиница или нещо изписано с йероглифи.
    За мен това е само един НИК, зад който не виждам нито лице, нито задни части.Всъщност те не ме и интересуват.
    За човека съдя по думите му, а не по името, лицето или задните части.

    За мен всяко задължение е равно на ограничение. По природа съм привърженик на свободата.

    Нищо не Ви пречи, ако желаете под НИКа си, да сложите снимка на лицето или на задните си части.

    По принцип с годините човек трябва да поумнява, а дефакто!?

  10. #70
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    .....За мен всяко задължение е равно на ограничение. По природа съм привърженик на свободата....
    На коя свобода си привърженик, че нещо не ми стана много ясно?

    Ами хайде тогава да дадем свобода на целия криминален контингент, който в момента лежи по затворите.
    Хайде да дадем свобода на лудите, които в момента са с ограничени права в лудниците.
    Хайде да дадем свобода на имигрантите, като си отворим границите.
    Хайде да дадем свобода на терористите, като им разрешим да си направят в България лагери за обучение на "бойците" си.
    Хайде да дадем свобода на всеки да има правото да притежава каквото си иска оръжие (включая и атомни бомби).
    Хайде да дадем свобода на всеки да има правото да си използва оръжието когато си иска и както си иска по собствено усмотрение.
    Хайде да дадем свобода на всеки мъж да изнасилва всяка една жена, която срещне на улицата.
    Хайде да дадем свобода на всеки един педофил да изнасилва и да се гаври с всяко едно дете, което го срещне на улицата.
    Хайде да дадем свобода на всеки да ти открадне колата, ако случайно решиш да излезеш от нея и да я паркираш някъде.
    Хайде да дадем свобода на всеки да те набие, ако случайно го погледнеш накриво.

    Мога да изпиша още 1000 реда с отнети свободи, който може би е редно да ги върнем на хората ....
    И тогава България ще стане "най-свободната" страна в целия свят. Чак ще се прочуем ....... посмъртно .......

 

 
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •