Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Резултати от 91 до 94 от общо 94
  1. #91
    Потребител
    Регистриран
    17.04.2014
    Мнения
    61
    Пчеларски район
    с.Крушаре , обл.Сливен
    Семейството си изкара зимата и не е много слабо,просто изостава с развитието от останалите.Имам общо 6 кошерчета, 5-те имат пило на2-3 рамки а този мо на 1 и не работи усърдно като останалите,а си има всичко- храна, майка,празно място къде да снася, стеснен,затоплен,както другите.
    Това семейство го купих заедно с още едно миналата пролет като отводки.Другото в момента ми е най силното а това еи така

  2. #92
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Танасе, нищо лично, но когато искаш колегите от форума да ти помогнат, поне си попълни регистрацията коректно. Никой не знае къде е пчелина ти, с колко кошера разполагаш и т.н. Колега, който иска да ти помогне ти влиза в профила да се ориентира за какво става въпрос. Така съвета който ще ти даде ще бъде максимално точен.

    Поздрави, Г. Георгиев

  3. #93
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tanasko Виж публикацията
    Семейството си изкара зимата и не е много слабо,просто изостава с развитието от останалите.Имам общо 6 кошерчета, 5-те имат пило на2-3 рамки а този мо на 1 и не работи усърдно като останалите,а си има всичко- храна, майка,празно място къде да снася, стеснен,затоплен,както другите.
    Това семейство го купих заедно с още едно миналата пролет като отводки.Другото в момента ми е най силното а това еи така
    Може и да не съм дочел всичко ,ставаше въпрос да я ликвидираш и да си правят нова .Щом е изкарало до сега с малко помощ ще изкара още 20-30 дена.Тогава ще я смениш.

  4. #94
    Потребител
    Регистриран
    17.04.2014
    Мнения
    61
    Пчеларски район
    с.Крушаре , обл.Сливен
    Прав си боби при първа възможност ще си оправя профила,ноза в момента ползвам един по обикновен телефон с интернет и не му разбирам много,нямам компютър,но ще намеря време да отида някъде и да оправя това,обещавам и се извинявам

 

 
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •