Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 35 от 56 ПърваПърва ... 25333435363745 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 341 до 350 от общо 554
  1. #341
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Не мисля за пореден път да водя спор с глупостите ти. Ако с нещо не си съгласен по същество - аргументирай се.
    Като са глупости - що йощ дириш тук? Това за биото или както ти му викаш ЕКО (то и на кравата изпражненията ЕКО) сме нищили, дъфкали, а ти все не си вдянал за коя Мария иде реч. Щом не си - мълчи си! Стига развива теории на пазарната икономика!

  2. #342
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Ниска ми се вижда,но ако съм на зор ще дам за проби и ще се ослушвам за по добра цена ако някой предлага.Тя моята е по лесна щот съм био,ама другите са бая зле.Аз затова все пиша,че трябва да се ориентрат тия дет с това се прехранват към био.Това е хит на запад и ние трябва да се нагодим иначе фалит.
    Как да стане я? Мислиш ли, че не сме опитвали? Да обаче - ядец, късно сме се усетили, влака заминал и вече няма да спира на тая гара. Мисля че съм достатъчно ясен, за да не задълбавам повече.

  3. #343
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Ниска ми се вижда,но ако съм на зор ще дам за проби и ще се ослушвам за по добра цена ако някой предлага.Тя моята е по лесна щот съм био,ама другите са бая зле.Аз затова все пиша,че трябва да се ориентрат тия дет с това се прехранват към био.Това е хит на запад и ние трябва да се нагодим иначе фалит.
    Това е твоята истина, но моята е друга. Пътища много, лошото е, че не са оттъпкани преди нас и ще е много по трудно да постигнеш успех.
    Този пост е редактиран от tarty; 28.06.2018 в 06:10.

  4. #344
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Как да стане я? Мислиш ли, че не сме опитвали? Да обаче - ядец, късно сме се усетили, влака заминал и вече няма да спира на тая гара. Мисля че съм достатъчно ясен, за да не задълбавам повече.
    Тая година сина стана био,но без мярка 11.Това ще рече-една година е преход без никакви привилегии само изпълнения на доста изисквания.Ще даде около 2000лв насреща - нищо.Догодина ще му дадат сертификат за биомед и ако има два тона мед ще се е избил.По марка11 обаче няма да вземе по50лв.на кошер.Пак пиша на лични мога да ви обясня повече.Много ми е трудно да писането.

  5. #345
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Понеже заради една малка грешка не ме много отрази фирмата ще задам 1 друг въпрос:
    Може ли да си побликувате черния писък ка клиентите да видим кой кое.Ако покажете списъка с доказателства и съм си купил от тях и 1 буркан мога да ги съдя заради младежката ми пъпка илягла на скоро.За мястото няма да ви кажа къдее.
    п.п.Вчера пак ми бутнаха във фейса някакъв избягъл от затвора.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #346
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Понеже заради една млка грешка не ме много отрази фирмата ще задам 1 друг въпрос:
    Може ли да си побликувате черния писък ка клиентите да видим кой кое.Ако покажете списъка с доказателства и съм си купил от тях и 1 буркан мога да ги съдя заради младежката ми пъпка илягла на скоро.За мястото няма да ви кажа къдее.
    п.п.Вчера пак ми бутнаха във фейса някакъв избягъл от затвора.
    Ще ти наложа БАН в най - скоро време.

  7. #347
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Лично познавам собствениците на фирма, изкупуваща "био"мед /преди да се сдобия с пчели/. Споделяли сме проблеми, къде на маса, къде другаде, кой къде го стяга чепика. По тази причина горе-долу ми е ясна гледната точка и на двете страни в този казус. Ще ви кажа, че купуват мед почти само от вече проверени пчелари-доставчици и на всички нови гледат с подозрение, защото може да им нанесат големи вреди. Не си мислете, че тяхната е много лесна /ори, мели, яж/. Ако беше много лесно и печелившо, куцо и сакато щяха да изкупуват и препродават мед /да се чудиш как не са се сетили/.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #348
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ще ти наложа БАН в най - скоро време.


    Хубаво е да се опъват ушаците на магарето от време на време. Не може все лукчета да му се дават.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #349
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Лично познавам собствениците на фирма, изкупуваща "био"мед /преди да се сдобия с пчели/. Споделяли сме проблеми, къде на маса, къде другаде, кой къде го стяга чепика. По тази причина горе-долу ми е ясна гледната точка и на двете страни в този казус. Ще ви кажа, че купуват мед почти само от вече проверени пчелари-доставчици и на всички нови гледат с подозрение, защото може да им нанесат големи вреди. Не си мислете, че тяхната е много лесна /ори, мели, яж/. Ако беше много лесно и печелившо, куцо и сакато щяха да изкупуват и препродават мед /да се чудиш как не са се сетили/.


    Но все пак да не забравяме думите на Бай Ганя за Маскарите.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #350
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Лично познавам собствениците на фирма, изкупуваща "био"мед /преди да се сдобия с пчели/. Споделяли сме проблеми, къде на маса, къде другаде, кой къде го стяга чепика. По тази причина горе-долу ми е ясна гледната точка и на двете страни в този казус. Ще ви кажа, че купуват мед почти само от вече проверени пчелари-доставчици и на всички нови гледат с подозрение, защото може да им нанесат големи вреди. Не си мислете, че тяхната е много лесна /ори, мели, яж/. Ако беше много лесно и печелившо, куцо и сакато щяха да изкупуват и препродават мед /да се чудиш как не са се сетили/.
    Не мислим че тяхната е лесна. Мислим че печелят сериозно на наш гръб. Имаше мега сериозен участник във форума който разправяше същите неща. С него се подкрепяхте когато ставаше дума за цени, маржове, надценки и т.н. Сега обаче той е изкупвач и ти остана сам да ни обесняваш как не им е лесно.

 

 
Страница 35 от 56 ПърваПърва ... 25333435363745 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •