Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 23 от 56 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 221 до 230 от общо 554
  1. #221
    Потребител
    Регистриран
    27.04.2011
    Мнения
    51
    Ами аз познавам двама който си се разкарват и единият е много по сериозен от Апитрейд.....

  2. #222
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Интересна ситуация в тази тема!!! Камбанките спряха да дрънкат.А точно сега е сублимния момент.Къде ли е мюрето???Може би кюмбето вече е компрометирано и патици не кацат.
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 01.09.2017 в 23:49.

  3. #223
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Телефон 0886444416 актуален ли е? Няколко пъти звъня през последните дни и никой не вдига, поне да каже фирмата съществува ли и още или не, че от близо два месеца ни вест, ни кост?

  4. #224
    Наблюдател
    Регистриран
    16.09.2015
    Мнения
    27
    Изчакват,но какво ще разберем.И аз чакам 2 месеца,но нищо.
    Едно е да желаеш.Второ е да можеш.Трето е да го направиш.

  5. #225
    Автор
    Регистриран
    09.10.2010
    Мнения
    178
    Пчеларски район
    1. общ. Левски и 2. общ. Роман
    Може би с приоритет е сертифицираният биологичен мед...
    И аз съм се записал(останах с впечатление, че ме записват) в края на юли, но това не води до ангажимент за никоя от страните, според Апитрейд.
    Преди 2 години не се обадиха изобщо за проби, но пък и аз не ги чаках да благоволят.
    Предпочитам да пия от извора.

  6. #226
    Потребител
    Регистриран
    27.04.2011
    Мнения
    51
    Направо си няма търговия фирмите се ослушват ще се чеше на дребно докато се отвори пазар.

  7. #227
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от p4elarov Виж публикацията
    Направо си няма търговия фирмите се ослушват ще се чеше на дребно докато се отвори пазар.
    Хубав пост, но нито един препинателен знак. Така поста почти губи значението си. Става непривлекателен, неудобен за четене. Старайте се малко, ако искате постовете ви да остават видими. По лесно ми е да го изтривам отколкото да го редактирам. Затова, че не се чудете, ако поста ви изчезне.

  8. #228
    Наблюдател
    Регистриран
    29.08.2015
    Мнения
    20
    Има ли някой със сертификат, който да се похвали, че си е продал меда на Апитрейд на описаните цени от 7 лв и нагоре. Интересно би било според мен! Има слухове, че това е само трик и не били изкупили нито един килограм биологичен мед, но не мога да гарантирам за достоверността им. Може и да си изкупуват хората и всичко да си е точно

  9. #229
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Millito Виж публикацията
    Има ли някой със сертификат, който да се похвали, че си е продал меда на Апитрейд на описаните цени от 7 лв и нагоре. Интересно би било според мен! Има слухове, че това е само трик и не били изкупили нито един килограм биологичен мед, но не мога да гарантирам за достоверността им...
    Хубав въпрос! Направо в "10-ката", че даже и в "11-ката" направо!!!
    ...ама едва ли ще се намери такъв, за какъвто питаш и до края на сезона дори, щото то няма дим без огън и може би не са само слухове...?!?

  10. #230
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    От Ру-сенско още в началото на август казаха, че продали биоакацията на 10,50 още от въздуха, за другият био ги питах, все едно не са ме чули. Е ние с конвенционалния(нали така го именуват), само можем да им ръкопляскаме.

 

 
Страница 23 от 56 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •