Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 34 от 56 ПърваПърва ... 24323334353644 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 331 до 340 от общо 554
  1. #331
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Според мен екомед може да продава всеки пчелар,но за биомед се изисква сертификат.Може и да греша.

  2. #332
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Според мен екомед може да продава всеки пчелар,но за биомед се изисква сертификат.Може и да греша.
    Как ти се струва цената на липата? За биото да не говорим с равна цена на био букета.

  3. #333
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от cecko96_1 Виж публикацията
    Ниската цена на меда е политика! Ако съберете цената на биологичния мед и цената на конвенционалния разделите на 2 и ще получите реалната цена на меда в България в момента. букет био 6,50 +4.50лв конве. =11лв / 2=5.50.лв Това е изкупната цена в момента.
    Забравил си колега в сметката.Една мярка мисля,че беше 11
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #334
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Каква е изгодата на българските лаборатории да издават фалшиви изследвания за поленов анализ?
    И то в такива фрапиращи разлики.
    Да ги съдим.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #335
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Как ти се струва цената на липата? За биото да не говорим с равна цена на био букета.
    Ниска ми се вижда,но ако съм на зор ще дам за проби и ще се ослушвам за по добра цена ако някой предлага.Тя моята е по лесна щот съм био,ама другите са бая зле.Аз затова все пиша,че трябва да се ориентрат тия дет с това се прехранват към био.Това е хит на запад и ние трябва да се нагодим иначе фалит.

  6. #336
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Друмев, май ти сложиха само един пръст като бонус. На поста имам предвид. Нали така искаш - поне един пръст. Е, имаш го.


    Зависи от пръста Модернизаторе.Палеца е помощ от партията, показалеца и до него СРЕДНИЯ е Демокрация и всеки може може да си прави/храни/когат си иска и с каквото си иска.Кутрето никой не ти слага да не се излага,за Иван Иванов никога не се пипше и говори.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #337
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Освен тапиите за био...трябва и да си в някоя политическа цепия, че да ти изкупуват меда на високите цени, иначе стоиш и гледаш умно като пуцист...един съученик- пчелар, който направи кариера в ДПС-то, ми каза миналата година, че някои пчеларски програми не са за всеки обикновен пчеларин.

  8. #338
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Освен тапиите за био...трябва и да си в някоя политическа цепия, че да ти изкупуват меда на високите цени, иначе стоиш и гледаш умно като пуцист...един съученик- пчелар, който направи кариера в ДПС-то, ми каза миналата година, че някои пчеларски програми не са за всеки обикновен пчеларин.

    Не е точно така,но за толкова години на власт би трябва да имат гулеми лобита.Когато ядяха бел хляб без да жънат ние се узъртахме като глухи свини в тикви.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #339
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Освен тапиите за био...трябва и да си в някоя политическа цепия, че да ти изкупуват меда на високите цени, иначе стоиш и гледаш умно като пуцист...един съученик- пчелар, който направи кариера в ДПС-то, ми каза миналата година, че някои пчеларски програми не са за всеки обикновен пчеларин.
    По-голяма глупост не бях чел.Сигурно ще ме изкарате и мен някакъв партиец.Аз просто се интересувам къде са парите и се вра там.Никой няма да дойде да те кани да участваш,трябва сам да решиш.А за ДПС и аз съм чувал ,че са ги съветвали как да кандидатстват.

  10. #340
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    По-голяма глупост не бях чел.Сигурно ще ме изкарате и мен някакъв партиец.Аз просто се интересувам къде са парите и се вра там.Никой няма да дойде да те кани да участваш,трябва сам да решиш.А за ДПС и аз съм чувал ,че са ги съветвали как да кандидатстват.


    Ооо, ти да видиш на последните избори за секретари какви цепеняци българки имаше ще минеш на рашанска милиция.
    п,п.Преди и Български не знаеха ама орехи по млад фермер сееха.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 34 от 56 ПърваПърва ... 24323334353644 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •