Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 35 от 41 ПърваПърва ... 253334353637 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 341 до 350 от общо 408
  1. #341
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    И да ги извадиш семенниците веднага нереза който е заплождал си мирише.

  2. #342
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    И да ги извадиш семенниците веднага нереза който е заплождал си мирише.
    Точно така си е. И (лично мнение и опит) колкото повече се ровиш под опашката, толкова повече замирисва ;-)
    Относно семенниците, тестисите и прочее атрибути, това което се стремят да махнат някои колеги веднага след като гръмнат нерез е... простатата. Тя не е в корема, а в таза, от двете страни на пикочопровода, до правото черво, зад ануса. Демек, едно грешно движение и....
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  3. #343
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Куров Виж публикацията
    Явно никога не си транжирал нерез, семениците са в коремната кухина. В тях е складирана спермата, тестисите я произвеждат. Има литература по анатомия, прочети първо преди да се изкажеш.
    Къде по-точно в коремната кухина ,тазова кухина ,прорязваш околовръз ануса и излиза простатата ,семенниците са отвън мъдете винаги има желаещи да ги пръжнат независимо колко е дрът нера ,простатата е за кучетата и те и се назлъндисват там са ароматите.Пишеш глупости ,явно не си разснопвал прасе.

  4. #344
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Цитат Първоначално публикувано от валко Виж публикацията
    Къде по-точно в коремната кухина ,тазова кухина ,прорязваш околовръз ануса и излиза простатата ,семенниците са отвън мъдете винаги има желаещи да ги пръжнат независимо колко е дрът нера ,простатата е за кучетата и те и се назлъндисват там са ароматите.Пишеш глупости ,явно не си разснопвал прасе.
    На 17 бях когато транжирах първото си прасе, та от тогава 30 години минаха. Бръкаш и ти като друг колега семенник и тестис. Накратко - разпорваш торбичката на тестисите по посока към пишката, вътре всеки тестис има обвивка която се оформя като маркуче и влиза в коремната кухина точно между двата бута. Следваш това маркуче внимателно без да го режеш, там където влиза в корема правиш прорез около него, придърпваш леко и излиза семенника, колкота орех е и е пълен със сперма. Два тестиса, два семенника. Наслука, та да провериш за това което пиша.

  5. #345
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Аз от една година се уча да дера и транжирам.До сега бях от групата на биячите от тая на дерачите.Ако не е студено и невали дъжд голям кеф ми е.

  6. #346
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз от една година се уча да дера и транжирам.До сега бях от групата на биячите от тая на дерачите.Ако не е студено и невали дъжд голям кеф ми е.
    Той лова не свършва с натискането на спусъка и отстрела на дивеча. Обработката, готвенето и консумацията на дивеча е част от лова, задължително с колектива.

  7. #347
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Куров Виж публикацията
    Той лова не свършва с натискането на спусъка и отстрела на дивеча. Обработката, готвенето и консумацията на дивеча е част от лова, задължително с колектива.

    Върви това го кажи на нашите какаванеци
    Какво да дерат и приготвят като все не могат да уцелят.

  8. #348
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Здравейте колег.Искам да споделя с вас какво чудо се случи на 26.12..Бяхме на лов и колега гърмя по голямо прасе с бренеке.Прецелил е глигана точно в главата.След като е гръмнал прасето е избягало.На мястото където е било намира куршума деформиран с козина по него.Ще кажеш, че е било с каска. Интересно ми е да ли е имало някъде подобен случай.

  9. #349
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Здравейте колег.Искам да споделя с вас какво чудо се случи на 26.12..Бяхме на лов и колега гърмя по голямо прасе с бренеке.Прецелил е глигана точно в главата.След като е гръмнал прасето е избягало.На мястото където е било намира куршума деформиран с козина по него.Ще кажеш, че е било с каска. Интересно ми е да ли е имало някъде подобен случай.
    Еййй и патроните вече китайски ментета бре....
    Земляк сменяйте бренекетата с оригинални, че някой нерез ще Ви размята кат лайнян вестник из драки....

  10. #350
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Здравейте колег.Искам да споделя с вас какво чудо се случи на 26.12..Бяхме на лов и колега гърмя по голямо прасе с бренеке.Прецелил е глигана точно в главата.След като е гръмнал прасето е избягало.На мястото където е било намира куршума деформиран с козина по него.Ще кажеш, че е било с каска. Интересно ми е да ли е имало някъде подобен случай.
    Не съм специалист, ама ми се струва че има много допълващи фактори. Ако прасето е било на 50-80 метра.... ако е бягало и куршума е ударил каклана, ако патрона е бил набор на стрелеца или е бил нескопосана самоделка... Или всяко по отделно ... или всичко заедно...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

 

 
Страница 35 от 41 ПърваПърва ... 253334353637 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •