Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 22
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    То че има,има, но колко ла..а после им из...ха в градинката. То затова как да пуснеш някой, като знаеш, че само лошо ти мисли.

  2. #12
    Автор
    Регистриран
    15.03.2014
    Мнения
    108
    За вас не знам, аз често срещам хора, за които най-важно е да бъдат "най-добрите пчелари" на нашата улица или най-добрите в селото. Помощ и подкрепа срещам от непознати хора, които сякаш не са в някакво конкурентно състезание... Простете, ако споделям негативен опит

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    То ако всички българи бяха само да откраднат било то неща от материален или нематериален аспект (като знания например) то едва ли този форум би съществувал и няколко дни.
    Е разбира се има всякакви хора но защо трябва да се дават за пример само мамутите. Нормални хора няма ли сред българите или са по малко.

  4. #14
    Автор
    Регистриран
    15.03.2014
    Мнения
    108
    В този форум има прекрасни хора и големи пчелари, аз неведнъж съм се обръщал за помощ и съвет. Това ми дава надежда, че не сме нация от .... все пак...

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Я, за пчеларите, при което ходих, пуснали филмче: https://www.youtube.com/watch?v=MhQv42C94ew
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #16
    Автор
    Регистриран
    05.05.2019
    Мнения
    122
    Пчеларски район
    Кюстендил
    Можеш ли, след като си ходил там, да ми дадеш малко повече инфо за системата на кошерите в камионите? Така като гледам рамката е ДБ, ама подредбата е подобна на лежак в напречна последователност в чекмедже, вероятно 15-18 рамки, отгоре е следващия ред кошери, магазини няма... Ако правилно съм го видял на филмечето се чудя не им ли е тегово да центрофугират плодникови рамки и как държат майката да не снася дето и падне в това чекмедже? Мерак ми е да си ги возя мойте пчелици, та събирам ъкъл докато си мечтая...
    Този пост е редактиран от Mladenoff; 18.01.2021 в 23:50.
    Да развиваш кошер не е занаят, а стратегия!

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Mladenoff Виж публикацията
    Можеш ли, след като си ходил там, да ми дадеш малко повече инфо ...
    Всичко, което знам, съм го написал в тази тема. В пост №3 съм написал 18-рамков, че е лежак, се вижда. За повече инфо трябва да се отиде с някой пчелар, дето знае румънски, ама къде да го търся?
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #18
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Всичко, което знам, съм го написал в тази тема. В пост №3 съм написал 18-рамков, че е лежак, се вижда. За повече инфо трябва да се отиде с някой пчелар, дето знае румънски, ама къде да го търся?
    На българо-румънскатаграница
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    На българо-румънскатаграница

    Или Златарица.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #20
    Автор
    Регистриран
    03.02.2019
    Мнения
    191
    Пчеларски район
    с. Варвара, обл. Пазарджик
    И аз съм ги виждал, беше някъде между Калафат и Крайова.

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •