Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 72 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 71 до 80 от общо 719
  1. #71
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Това е форума на Владо-Гилъна. Сигурно е 101-вия подред, който ще се опита да привлече пчеларите при себе си.

    Ситуацията с пчеларските форуми и фейсгрупи е подобна на ситуацията с обединението на пчеларите. Колкото повече се "обединяваме", толкова повече никнат като гъби след дъжд пчеларските организации и пчеларските форуми (фейсгрупи).

    А основният проблем с многото организации и многото форуми (фейсгрупи) всъщност е в многото пишман "лидери", които са си въобразили, че имат лидерски качества, и че само те могат да ОПРАВЯТ българското пространство. Някои от тях дори са си въобразили, че само те трябва ДА ГО РЪКОВОДЯТ. И най-общата черта на всички е, че те дори и себе си не могат да оправят, а камо ли другите. Техните лични качества са довели собствения им живот до ПРОВАЛ и ПОСРЕДСТВЕНОСТ, а сега имат болните амбиции да приложат този личен опит към цялото българско пчеларство.

  2. #72
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Матеев той човека иска да се изяви ,от вътре му идва.
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  3. #73
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Колеги , нека почетем трагедията в Хитрино !

    **Искам да напомня на политиците, че плащам данъци , не за да храня бежанци, за хиляда и кусур лева на месец, а за свои да се полагат триста и няколко.
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  4. #74
    Вече два дни си мисля за тази трагедия и как може да се помогне на тези хора ,защото лично аз усетих ударната вълна събота сутринта когато се приготвях за лов се разтресоха прозорците но помислих порив на вятъра и нищо в последствие разбрах за ужаса.Със сигурност ще има обърнати кошери и загинали семейства от невъзможността да се реагира бързо от пчеларите там защото времето до днес позволяваше намесата на пчеларите за да се спаси някое друго семейство но от утре падат и като задържи няколко дни студено е фатално за кълбото което не е на мястото си. Мисля си че ,някак си ние можем да помогнем като всеки може да задели по някоя друга рамка и направим одводки за пострадалите но трябва добра организация .знам,че сега ще има много напаттки ние ли баш трябва да спасяваме пчеларството в Хитрино където е държавата. Всичко ще свърши за10-15 дни щом вече не е интересно като новина. Аз лично ще помогна незнам още с колко одводки но ще го направя правил съм го и преди за пострадал колега ,ще го направя и сега .Ако има желание модератори могат да измислят начин отделна тема може би,всеки желаещ да помогне и най-вече да се знае защото сега ще почнат едни обещания а когато доиде време за помощ едни големи оправдания.Успех!!!

  5. #75
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Не съм против да се помогне на пчеларите в Хитрино, но ми е чудно аджеба колко са засегнати в следствие на тази авария? Колко са пчеларите в Хитрино. Колко са пчелините в тази зона? Колко са засегнатите? Това да не е цял щат? Засегнати са домовете на хората за които никой не мисли, че да се мисли дали не е пострадал пчелин на някой пчелар, което ме съмнява, че клони към нула. Давайте да попитаме има ли пчелар в този район на който му е разрушена къщата и няма къде да живее семейството му и тогава, като сме толкова давателни да съберем средства и да му помогнем. Защото, ако е така то на човека му е само до пчели в момента.

  6. #76
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    То и да има пчелар, на който му е заминало имането, на дали му е сега до пчеларския форум. Обаче във форума със сигурност има пчелар, който е от съседното на Хитрино село. Ако той знае нещо и иска, може да го сподели.

  7. #77
    Ако има 150 сандъка в двора и са обърнати от ударната вълна а той евакоиран и неможе да направи нищо а с тези семейства си изхранва децата а къщата не е засегната много да речем и ако ще се помага със средства за строежи няма значение дали е пчелар или кравар това е работа на държавата ,и( дано този път я свърши) въпроса е ние можем ли (искаме ) да помогнем

  8. #78
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Поне от това което виждам на карта, на около 500 метра от мястото на събитието има пчелин .

  9. #79
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Това е снимка от фейсбук, за която пише, че е от с. Хитрино, а Господин Каров пчеларства в с. Развигорово, общ. Хитрино.

    15355570_1204550766302086_8476326005445211201_n.jpg

  10. #80
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Представяш ли си да идеш на пчелина и да я видиш тая картинка !?!
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

 

 
Страница 8 от 72 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •