Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Резултати от 81 до 90 от общо 90
  1. #81
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    Мили ми господин Цветков , вие или живеете в рая на пчелните , или просто послъгвате повечко. Сигурно сте извади ли 30-40 килограма мед от кошер .Деминимис на кукуво лято.

  2. #82
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от мухозол Виж публикацията
    Мили ми господин Цветков , вие или живеете в рая на пчелните , или просто послъгвате повечко. Сигурно сте извади ли 30-40 килограма мед от кошер .Деминимис на кукуво лято.


    Не така министърката обеща публично ,а и прегледи имате ли вече от ветеринар?

  3. #83
    Автор
    Регистриран
    30.08.2011
    Мнения
    116
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Какво правите с тази захар бе хора? Мармалад ли варите? Един се жалваше че пролетта му трябвали над 10 тона, а пък сега имал 22 тона мед. Странни практики имате.
    Защо са учудваш колега? от декември месец съм изхранил 6 кашона апифонда по 15 кг после 13 стека по 15 кг И НЕ СЪМ ВЗЕМАЛ И ЕДНА ЛЪЖИЦА МЕД.вчера взех още 6 бр. стекове по 15 кг за 25 КОШЕРА, на кой да са сърдя на ГОСПОД ЛИ .

  4. #84
    Ами не. Тази година ми е най-слабия добив от 97-ма насам. Средно 18 кг от кошер. Като не броя 2007 в която нищо не извадих. Района ми не е рай, но определено е добър за пчели. Дали послъгвам, всеки който ме познава, може да каже, аз съм открит човек и не крия. Деминимис и всякакви други помощи не ме интересуват и ми е все едно дали ще има.
    Ако района ви не е подходящ за пчеларство, ами не се захващайте с него. Много е просто.

  5. #85
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Ами не. Тази година ми е най-слабия добив от 97-ма насам. Средно 18 кг от кошер. Като не броя 2007 в която нищо не извадих. Района ми не е рай, но определено е добър за пчели. Дали послъгвам, всеки който ме познава, може да каже, аз съм открит човек и не крия. Деминимис и всякакви други помощи не ме интересуват и ми е все едно дали ще има.
    Ако района ви не е подходящ за пчеларство, ами не се захващайте с него. Много е просто.


    Юрий искам да те питам ти ЗП ли си?Може и да не ми отговаряш.

  6. #86
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Юрий искам да те питам ти ЗП ли си?Може и да не ми отговаряш.
    Не, не съм, никога не съм бил и не мисля да бъда.

  7. #87
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    От прочитането на темата, не разбрах, каква захар да купя за подхранване на пчелите. В Метро има захар от два основни производителя - Горна Оряховица и Аграна (Захира). Коя захар е по-подходяща за пчели?

  8. #88
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2016
    Мнения
    203
    Пчеларски район
    Ресен-село Паскалевец
    Хранил съм със три марки захар
    1.Сладея-на Захарни заводи Горна Оряховица
    2.Диамант-от Кауфланд
    3.Захира

    Не можах да разбера някаква разлика сърбат и трите вида като луди,от трите марки най-евтина е Диамант

  9. #89
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Хранил съм с няколко вида захар и не съм имал никакви проблеми.Това че някой колеги слогуват на това че трябва да бъде отределена марка за мене не е оправдано.

  10. #90
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Rado76 Виж публикацията
    Хранил съм със три марки захар
    1.Сладея-на Захарни заводи Горна Оряховица
    2.Диамант-от Кауфланд
    3.Захира

    Не можах да разбера някаква разлика сърбат и трите вида като луди,от трите марки най-евтина е Диамант
    Най евтината може да е с най малка калоричност което я прави по скъпа. Няма проблем пчелите да я взевмат. Това е като пилешко бутче с произход птеродактил на цена 2,99 лв/кг след изпичане се свива до нормално пилешко бутче ноо.. ти вече си го платил като за 6 лева.
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

 

 
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •