Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 11 от 21 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 110 от общо 210
  1. #101
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Защо все така се случва във форумите? Когато някой има нужда от съвет и то качествен, примерно за колата му, за важна част, която може да коства дори живота му му отговаря най - малко знаещия и можещия във форума? И не дай си боже някой се хване на някой "добър" съвет и хайде коня в ряката. Както и да е. Просто си размишлявам на глас.

  2. #102
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Защо все така се случва във форумите? Когато някой има нужда от съвет и то качествен, примерно за колата му, за важна част, която може да коства дори живота му му отговаря най - малко знаещия и можещия във форума? И не дай си боже някой се хване на някой "добър" съвет и хайде коня в ряката. Както и да е. Просто си размишлявам на глас.
    Ти пак се изсипа на метеното, човека пита мен. Кой си ти та да ми преценяш знанията и уменията? За някои хора може да си пчеларски корифей, но за мен не си. И без друго тук само си чешеш крастата като будалкаш хората и остроумничиш на дребно.
    Има един човек във форума дето е на всяка манджа меродия и го виждаш всеки ден в огледалото.

  3. #103
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    Ти пак се изсипа на метеното, човека пита мен. Кой си ти та да ми преценяш знанията и уменията? За някои хора може да си пчеларски корифей, но за мен не си. И без друго тук само си чешеш крастата като будалкаш хората и остроумничиш на дребно.
    А сега де! Че аз никъде не съм споменал име. Ти *що така се връзваш? Да не би да се разпозна в тия мои думи? Споко. Всички знаем, че си добър и то много.

  4. #104
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    А сега де! Че аз никъде не съм споменал име. Ти *що така се връзваш? Да не би да се разпозна в тия мои думи? Споко. Всички знаем, че си добър и то много.
    Като цитираш пост на някого,а си цитирал мой, означава че писанието ти е обърнато към него, това е правило дето го знае всеки.

  5. #105
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    Като цитираш пост на някого,а си цитирал мой, означава че писанието ти е обърнато към него, това е правило дето го знае всеки.
    Аха, не знаех. ИЗВИНЯВАМ СЕ.

  6. #106
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Честно да ви кажа и аз се чудя що пиша в тая тема.Май ракията ми е много.Аз съм може би единствения в тоя форум до сега който не е предавал майка.Един път се пробвах и докато я слагах в кутийката тя литна.

  7. #107
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Честно да ви кажа и аз се чудя що пиша в тая тема.Май ракията ми е много.Аз съм може би единствения в тоя форум до сега който не е предавал майка.Един път се пробвах и докато я слагах в кутийката тя литна.
    Ха, ха... убавец мамин. Първо опитай с търтей да го направиш. Нали така се прави когато се учиш да ги маркираш - с търтей?

  8. #108
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от redbull92 Виж публикацията
    Моля само за отговор на последния въпрос и приключвам.
    Ааа питай човек лошо няма само внимавай с кого се разприказваш щот за някой неща които на пръв поглед са базик не е баш така. Просто за всяко нещо си трябва ниво на знания ( разбира се не визирам себе си).
    А мед винаги може да се вади стига да има а и да остане в кошера под 5кг. не се пада щот им се разстройва психиката на пчелите а за зимата според някой им трябва 15кг. ама има хора който и зазимяват с 30кг. и то тук от форума (а и не са случайни хора) а и зависи медът какъв е от нектар от захар или от инверт пък и от какъв вид манов и т.н.

    Хипотези всякакви ама коя е вярната ако се знаеше

  9. #109
    Потребител
    Регистриран
    30.07.2015
    Мнения
    55
    Пчеларски район
    Североизточен
    Да си призная вчера писах,че на единият кошер са приели майката и снася и е така и както писах я придадох както по темата.Само,че вчера като отворих видях,че не са изяли напълно храната и понеже вече ми беше писнало направо отворих кутийката.Майката излезе и излетя,въртя се минута около кошера кацна на рамките и почна да издава онзи звук.Понеже се постреснах вдигнах рамката където беше и я видях забита в килийка с мед,пчелите не я бараха и след минута отиде и снесе яйце пред очите ми Днес отварям снесала е добре и в същото време маточници,махнах ги.На другия кошер му махнах и днес маточноците и с клетка върху питата придадох пак майката пък да видим какво ще стане.

  10. #110
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от БоянГ Виж публикацията
    Да си призная вчера писах,че на единият кошер са приели майката и снася и е така и както писах я придадох както по темата.Само,че вчера като отворих видях,че не са изяли напълно храната и понеже вече ми беше писнало направо отворих кутийката.Майката излезе и излетя,въртя се минута около кошера кацна на рамките и почна да издава онзи звук.Понеже се постреснах вдигнах рамката където беше и я видях забита в килийка с мед,пчелите не я бараха и след минута отиде и снесе яйце пред очите ми Днес отварям снесала е добре и в същото време маточници,махнах ги.На другия кошер му махнах и днес маточноците и с клетка върху питата придадох пак майката пък да видим какво ще стане.
    Егати случая. Тези всичките неща съм ги виждал, но все поотделно. В този ред както ги изброяваш си е направо чудо. Ако го беше записал и на клип, пари щях да ти дам за да го видя.

 

 
Страница 11 от 21 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •