Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 33 от 40 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 321 до 330 от общо 395
  1. #321
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Тези камъни са в моята градина май, само дето не съм казал, че продавам. Стига с тая меркантилност, бе индженерина.
    .
    Комплексар! Не става дума за теб, а за един от OLX: https://www.olx.bg/ad/ruski-sifon-za...tml#3179958a29
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #322
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Комплексар! Не става дума за теб, а за един от OLX: https://www.olx.bg/ad/ruski-sifon-za...tml#3179958a29
    Тюю, че цветущ исказ притежаваш. Да не те укаушат пак!

  3. #323
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Комплексар! Не става дума за теб, а за един от OLX: https://www.olx.bg/ad/ruski-sifon-za...tml#3179958a29
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Тюю, че цветущ исказ притежаваш. Да не те укаушат пак!
    Никой няма да бъде укаушван, но в главата ми назрява една мисъл. Дали да не ви пусна в отпуск за един месец. Дааа. При следващия такъв момент мисля, че ще се получи. Вервайти ми.

  4. #324
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Никой няма да бъде укаушван, но в главата ми назрява една мисъл. Дали да не ви пусна в отпуск за един месец. Дааа. При следващия такъв момент мисля, че ще се получи. Вервайти ми.
    Е, те двамата се дразнят отдавна, ама ние нали не им се връзваме. Или греша? Потвърждавам обаче, че наистина ставаше въпрос за обявен сифон в OLX, където работата нещо се разсъхнала, но въпроса все пак се реши по друг начин. В събота, по заслуга на tsc, при мен пристигат патрончета с райски газ и един сифон, ако не се обърка нещо.
    И да, всички по-горни забележки към моето пчеларстване носят своята истина, но нали не очаквате през първата си пчеларска година самостоятелно да вземам само правилни решения, базирайки се на прочетеното в пчеларския форум? Ако беше така, значи щеше да съм един вид гениален пчелар. Но пък за една година от нищото направих два пчелина, като за единия се справих съвсем самостоятелно, въпреки, че бях абсолютно начинаещ. Засега - трупам опит.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #325
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    От 4 придадени майки с етер на търтовъчни семейства, в 3 са приети, в едното изчезна без следа. И под кошера на бетона я няма. Да не мога да я намеря в три междурамия пчели е малко вероятно. Има яйца, но не мога да позная дали са от нея, изглеждат, като да са на дъното на килийките.
    Имам още три силни търтовки, тях ги пазя за пробата с райския газ. Сифона се оказа дефектен, сега си търся друг.
    Три слабички търтовки обединих в едно, за всеки случай ползвах етер, след някое време вече пазеха входа на кошера и с нищо не даваха вид да са се нещо ошашавили.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #326
    Потребител
    Регистриран
    27.07.2017
    Мнения
    90
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    От 4 придадени майки с етер на търтовъчни семейства, в 3 са приети, в едното изчезна без следа. И под кошера на бетона я няма. Да не мога да я намеря в три междурамия пчели е малко вероятно. Има яйца, но не мога да позная дали са от нея, изглеждат, като да са на дъното на килийките.
    Имам още три силни търтовки, тях ги пазя за пробата с райския газ. Сифона се оказа дефектен, сега си търся друг.
    Три слабички търтовки обединих в едно, за всеки случай ползвах етер, след някое време вече пазеха входа на кошера и с нищо не даваха вид да са се нещо ошашавили.
    Аgro ти нормални семейства имаш ли изобщо?

  7. #327
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Пизо Виж публикацията
    Аgro ти нормални семейства имаш ли изобщо?
    Останалите 80 %.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #328
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    От 4 придадени майки с етер на търтовъчни семейства, в 3 са приети, в едното изчезна без следа. И под кошера на бетона я няма. Да не мога да я намеря в три междурамия пчели е малко вероятно. Има яйца, но не мога да позная дали са от нея, изглеждат, като да са на дъното на килийките.
    Имам още три силни търтовки, тях ги пазя за пробата с райския газ. Сифона се оказа дефектен, сега си търся друг.
    Три слабички търтовки обединих в едно, за всеки случай ползвах етер, след някое време вече пазеха входа на кошера и с нищо не даваха вид да са се нещо ошашавили.
    А какво стана с търтовките които събра с нормални семейства с етер? Майките на нормалните семейства, които минаха през етера как са?

  9. #329
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    А какво стана с търтовките които събра с нормални семейства с етер? Майките на нормалните семейства, които минаха през етера как са?
    Колега Рости,ти с този пост направо го заби в бетона дето е търсил убитата майка на търтовката.Процентите му за нормални с–ва започват да падат главоломно.Що ли не си пишем истината?

  10. #330
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Колега Рости,ти с този пост направо го заби в бетона дето е търсил убитата майка на търтовката.Процентите му за нормални с–ва започват да падат главоломно.Що ли не си пишем истината?
    Коя истина по-конкретно? Питам, защото както си го написал, излиза: "Казвах ли ви аз, лъжец е". Което не мисля да е справедливо, не съм дал повод за това. Написал съм нещата така, както са си. Знам, че по форумите всеки може да пише каквото му скимне, пък после върви обяснявай, че "нямаш сестра". На никого не давам съвети да прави като мене и питам, което не ми е ясно, а то е много.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 33 от 40 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •