Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 59 от 73 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 581 до 590 от общо 730
  1. #581
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Това не е проблем според мен.Просто са се заяли нещо с теб.Сега най много едно обеснение да те карат да пишеш.

  2. #582
    Наблюдател
    Регистриран
    12.06.2014
    Мнения
    24
    Пчеларски район
    общ. Чипровци, обл. Мон
    Колеги здравейте, някой има ли представа кога ще започне изплащането на пари по НПП? Преди около месец съм подал заявление за плащане, а преди 10 дни ми идваха на проверка.

  3. #583
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    В договора трябва да ти пише срока.

  4. #584
    Наблюдател
    Регистриран
    12.06.2014
    Мнения
    24
    Пчеларски район
    общ. Чипровци, обл. Мон
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    В договора трябва да ти пише срока.
    ДФЗ и срокове. По 6.3 се кълняха, че за два месеца ще са готови, мина година, а още има хора дето чакат.

  5. #585
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    По новите разпоредби мисля ,че беше 20 дена след като си подадеш документите.Преди след като свършеше срока за подаване и минеше проверката чак тогава ги даваха.Не съм се интерисувал скоро и може да те подведа.

  6. #586
    Автор
    Регистриран
    18.01.2012
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    там край реката
    Цитат Първоначално публикувано от batboby Виж публикацията
    ДФЗ и срокове. По 6.3 се кълняха, че за два месеца ще са готови, мина година, а още има хора дето чакат.
    Мярка 6.3 няма общо с НПП прием 2017. По НПП вървиш година за година и админисрирането на мярката става в рамките на годината, тъй като се отчита изпълнението на бюджета за текущата година и досега винаги сроковете по НПП са спазвани. За разлика от НПП обработката на проектите по мерките 6.3 и преди това по мярка 6.1 стават по бавно поради големия брой проекти които се подават, различни направления в различните проекти. В процеса на обработка възникват казуси на които следва да се даде адекватен отговор от компетентните отдели и дирекции. Възникват ситуации които забавят цялостния процес и куп обективни и субективни фактори. Ако имаш желание на страницата на ДФЗ има диаграма даваща представа за структурата на ДФЗ. Така че не смесвайте направленията схемите и мерките администрирани от ДФЗ в един кюп.
    Предполагам че донякъде съм успял да ви помогна.

  7. #587
    Здравейте, как точно се казва курса 30ч, за пчеларската програма? Благодаря!

  8. #588
    Здравейте, одобрен съм за лекарства и анализ на меда, и ми преведоха сума, но много малка, от ДФЗ ми казаха че ще преведът още веднъж, че превеждат на два транша. Вярно ли е или ме лъжат?
    Този пост е редактиран от go6om; 15.09.2017 в 13:48.

  9. #589
    Автор
    Регистриран
    17.10.2012
    Мнения
    136
    Пчеларски район
    Троян
    Днес ми проведоха парите по ННП.Нямам разминаване в сумите и са върнали цялата сума по договора.

  10. #590
    Сърдечно благодаря!

 

 
Страница 59 от 73 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •