Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 40
  1. #21
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Имам две предложения:

    -Повече модератори и по малко проблеми за администратори или ред модератор ред потребител и т.н.

    -В раздел свободни теми да се създаде една /примерно+18/Там да се включат всички заключени теми от администратора,като цената на меда,но да бъде заключена за администратори и модератори.В темата да могат да вземат отношение и гости,като гледам понякога са повече от потребителите.Защото крайният резултат от труда на всеки един пчелар е цената,и след като няма информация,много неща остават безсмислени!
    п п там да може да се води спор на по висок тон без цензора,но да се кажат и много истини!

  2. #22
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Не разбрахте ли, че като длъжностно лице, отговорно за този форум, АЗ СЪМ ДЛЪЖЕН да го почистя от провокаторите. Или трябва да го направя това, или трябва да закрия форума. Повече така не може да се продължава.

    Който ме обвинява, че не му давам да си развява байрака както си иска, прав му път. Да си тръгва от тука доброволно, иначе аз ще го изгоня. Във форума трябва да има мир и спокойствие и точка. Който иска да воюва - да си търси друго, по-подходящо място.

    Колкото повече се правя на добър, толкова по-лошо става.

    От сега нататък за обида или за конфликт, какъвто и да е той, стриктно ще се спазват правилата на форума:
    1. Първо предупреждение
    2. Второ предупреждение
    3. BAN

    След като не искате частични и по-справедливи решения, ето ви една система, която със сигурност ще проработи. Хайде, пробвайте ме .......

  3. #23
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от icofly Виж публикацията
    Имам две предложения:

    -Повече модератори и по малко проблеми за администратори или ред модератор ред потребител и т.н.

    -В раздел свободни теми да се създаде една /примерно+18/Там да се включат всички заключени теми от администратора,като цената на меда,но да бъде заключена за администратори и модератори.В темата да могат да вземат отношение и гости,като гледам понякога са повече от потребителите.Защото крайният резултат от труда на всеки един пчелар е цената,и след като няма информация,много неща остават безсмислени!
    п п там да може да се води спор на по висок тон без цензора,но да се кажат и много истини!
    Съгласен съм на всичко, само и само да се възвърне добрия тон във форума. Темата за цената на меда е заключена само докато се успокоят страстите - може би още ден-два. След това отново ще я отключа и отново ще си е ваша, но никога, ама наистина НИКОГА няма да позволя в нея да се водят войни и да се обиждат едни или други хора.

    Има си начин как да се води диалог с уважение и в дух на разбирателство дори и тогава, когато се спори. И повечето хора наистина го правят това. Проблемът е с онази част, която не го прави.

  4. #24
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Съгласен съм на всичко, само и само да се възвърне добрия тон във форума. Темата за цената на меда е заключена само докато се успокоят страстите - може би още ден-два. След това отново ще я отключа и отново ще си е ваша, но никога, ама наистина НИКОГА няма да позволя в нея да се водят войни и да се обиждат едни или други хора.

    Има си начин как да се води диалог с уважение и в дух на разбирателство дори и тогава, когато се спори. И повечето хора наистина го правят това. Проблемът е с онази част, която не го прави.
    Надявам се Матеев, да гледаш обективно при налагането на правилата и да не допускаш двойствен стандарт. Това би било най-доброто. Желая ти обективна мъдрост.

  5. #25
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    Надявам се Матеев, да гледаш обективно при налагането на правилата и да не допускаш двойствен стандарт. Това би било най-доброто. Желая ти обективна мъдрост.
    Ще се опитам да бъда обективен. Надявам се да се получи. Искам да бъда обективен - както аз, така и модераторите, и ще положим усилия това да бъде така.

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    13.03.2014
    Мнения
    549
    Пчеларски район
    Търговище
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Трябва да се прави разлика между Администратора Матеев и Пчеларя Матеев. Същото важи и спрямо другите модератори.
    Според мен тази двойнственост е проблема и причината да се стигне до тук.За мен Администратора и Модераторите трябва да са невидими за останалите потребители /например Борислав Александров/ и да си вършат работата като стопират навременно всеки назряващ конфликт.За мен е недопустимо техните постинги да са спам, да предизвикват конфликти и да са обидни спрямо останалите потребители.Иначе лично аз им имам пълно доверие и вярвам в тяхната безпристрастност.

  7. #27
    Автор
    Регистриран
    08.12.2011
    Мнения
    124
    Защо трябва да се плюе по всеки който е написал грешно мнение или взел отношение по някоя тема с която не е много наясно? Може да му се обори мнението без да се сеят обиди. Същите хора може да са дали много повече в други теми и по други въпроси и трябва ли заради едно грешно мнение веднага да се обиждат! Този форум откакто е на Матеев стана най посещавания,а и най градивен,много хора научиха много от него,надявам се да продължи да бъде такъв какъвто беше преди.

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от grand_pn Виж публикацията
    Защо трябва да се плюе по всеки който е написал грешно мнение или взел отношение по някоя тема с която не е много наясно? Може да му се обори мнението без да се сеят обиди. Същите хора може да са дали много повече в други теми и по други въпроси и трябва ли заради едно грешно мнение веднага да се обиждат!
    Донякъде си прав, но имай предвид, че всеки конфликт си има някаква история и ако не си от редовните посетители, неможеш да схванеш, за какво иде реч.
    Аз открито мога да Ви споделя, защото "архивите са живи" всичко го има във форума и може да се види, но трудно може да се проследи, ако не знаеш Къде? Какво? Кога?Някои от тук присъстващите се правят на светици. В един момент когато имат необходимост от нещо са любезни, а в следващ момент проявяват голяма доза сарказъм и като им отвърнеш аналогично, се чувстват засегнати и търсят на кой да се жалват, и обикновено това е "другарката"( от 26 години се нарича ГОСПОЖА в детската градина). Не си мислете, че това е реваншизъм, но всяко нещо си има граници, а и нали знаете "Прекален светец и Богу не е драг!"
    АЗ МИСЛЯ (Матеев каза да използваме тази фраза ), че това се дължи на възрастта и дано се бъркам, ама надали.

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    В най-добрите форуми, в които съм потребител, криворазбрана демокрация няма. В някои от форумите са се събрали качествени хора, спецове в разни области, информацията е точна, на място и суперполезна. В някои от тях дори не може да се регистрираш просто така, трябва някой от потребителите да те препоръча. Но модерацията е жестока, компромиси никому, банва се всеки, решил да се разпищоли извън рамките на добрия тон. Всички мнения се четат от модератори, колко струва това, не смея да си помисля. С всичко това искам да кажа, че ако собственика на този форум не е готов да въведе драконовски мерки, ефект няма да има, освен ако е решил да назначи добре платени модератори да четат всички мнения и да въвеждат ред. Едва ли обаче е разумно да се харчат подобни пари.

  10. #30
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    ...... С всичко това искам да кажа, че ако собственика на този форум не е готов да въведе драконовски мерки, ефект няма да има, освен ако е решил да назначи добре платени модератори да четат всички мнения и да въвеждат ред. Едва ли обаче е разумно да се харчат подобни пари.
    Това в момента е дилемата. Проблемът са точно някои от най-големите ми приятели, които не желаят да ме подкрепят в борбата за по-добър форум. И в момента трябва да избирам - или форума, или приятелите. Тежък избор .....

    Вие какво ще ме посъветвате?

 

 
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •