Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 94
  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    30.05.2016
    Мнения
    21
    [QUOTE=kuline;96240]
    , но е полезно за начинаещи, които не разполагат със средства, а не им липсва желание.
    Какво искаш да кажеш че не мога да разбера?

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Напоследък преобладават мнителните.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Много тъжна тема!

    Тъжен е обаче не "главния герой", а са тъжни коментарите...

    Човекът показва как работи (като му гледам ремаркетата, май успява). Никого не задължава да работи като него. Не си е публикувал и клиповете в стил "елате ме вижте". СПОДЕЛЯ! И то с лицето си пред камера, като се държи естествено! Колко от вас са го правили НЯКОГА?

    Ако говореше руски, гръцки, румънски или английски щеше да има овации. Убеден съм!

    Едно време един от участниците във форума се кълнеше в "с минимум усилия - максимум резултати", сега създава стандарти (единствено верните)...

    Слезте на земята, момчета. Дори и пчелите ви кацат от време на време ;-)
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    30.05.2016
    Мнения
    21
    o.k

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    30.08.2013
    Мнения
    45
    Човека определено е гуру - без значение,че не знае добре български.И за разлика от повечето "пчелари" тук,които владеят отлично български (писмено и говоримо)
    показва по абсолютно прост и лесен начин как да имаш семейства за без пари.До сега тук някой да е направил нещо подобно ? Да е споделил подобен опит ? Не.
    Като му гледам броя кошери и работниците,със сигурност е прогресивен и проспериращ,защото вероятно семейството му е голямо и най-важното - ЗАДРУЖНО !
    От тази сила по-голяма няма.
    А това,че българина е свикнал да се подиграва,като по този начин показва завист е повече от ясно.
    За мен лично зависта е другото име на простотията !

    Финал:
    https://www.youtube.com/watch?v=hYBS05dZjQo

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Но все пак човека работи със стерилни прибори това може да му се признае.Ако не беше първичен може и по на сериозно да го вземат повечето хора,но и аз тая решетка докато я науча що ми се смееха по пчеларските магазини,че и още ма бъзикат.

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Добре ще е да не го изкарвате чужденец. Щом се е родил в тази държава е БЪЛГАРИН.

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Никой ли не забеляза силата на двурамковите отглеждачи?
    Другото интересно беше, че не отваря отглеждача докато маточниците не бъдат готови.

    По отношение рецептата за белия прах мисля, че премъла нещо, затова ще пробвам рецептите на вещиците, от "Макбет" на Шекспир.

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Никой ли не забеляза силата на двурамковите отглеждачи?
    Другото интересно беше, че не отваря отглеждача докато маточниците не бъдат готови.
    Нелогично, но факт. Пробвай и дано споделиш какъв е резултата.

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Именно.
    Не помня кой беше казал, че майка се отглежда от 50-60 пчели, а в лекциите на К. т.е. в пчеларските книги винаги се препоръчва най силното семейство за отглеждач.

 

 
Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •