Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 39 от 60 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 381 до 390 от общо 599
  1. #381
    Автор
    Регистриран
    20.12.2013
    Мнения
    139
    Пчеларски район
    Тервел
    Благодаря за бързия отговор, то аз и това правя, само не трябва да се отнасяш в мисли и разсъждения много.
    За мен по важно е мнението ви по др. предложение.

  2. #382
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от dankov64 Виж публикацията
    ..... Другото ми предложение е да има още в началото във Всичко за форума нещо като НЕКА ДА СЕ ПРЕДСТАВИМ (или нещо подобно) Място където всеки може и трябва да се представи, като например. Аз съм еди си кой, живея ........... , отглеждам .....бр. кошери в ..... населено място, ....... система кошери и тъй на татък.
    По този начин ще е по лесно да излезем от анонимността.
    Теми за представяне на новите членове на форума ВЕЧЕ ИМА:

    Югоизточен регион: http://pchelari.com/forum/showthread...B0%D0%B5%D0%BC
    Югозападен регион: http://pchelari.com/forum/showthread...B0%D0%B5%D0%BC

    Можеш да създадеш такава тема и за твоя си регион и да бъдеш първият пчелар, който ще се представи. Предполагам, че и други ще те последват.

  3. #383
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.01.2014
    Мнения
    602
    Пчеларски район
    с.Кривина, София-град
    Ако при логване във форума цъкнеш на "запомни ме" ще си останеш винаги логнат и няма да има нужда от логване всеки път или рефрешване.
    Това е така, стига да имаш личен компютър, от който да ползваш форума. Ако не е личен не е за препоръчване.

  4. #384
    Потребител
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    99
    Пчеларски район
    разградско
    пиша някакво мнение по някоя тема ,затварям форума ,след като го отворя темата по която съм писал изчезва .къде е ,за да мога да следя темата

  5. #385
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от сезгин Виж публикацията
    пиша някакво мнение по някоя тема ,затварям форума ,след като го отворя темата по която съм писал изчезва .къде е ,за да мога да следя темата
    Горе в лентата пише "Моят профил". Цъкаш на него и ти излизат всички теми по които си писал.

  6. #386
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.01.2014
    Мнения
    602
    Пчеларски район
    с.Кривина, София-град
    Във инструментите на всяка тема има опция за абониране за темата. След като се обонираш, горе в потребителския панел можеш да следиш всички теми, за които си абониран, без да е нужно да си коментирал в темата.

  7. #387
    Наблюдател
    Регистриран
    30.08.2013
    Мнения
    45
    г-н Матеев,
    има ли опция vBulletin да слива автоматично поредни постове на един и същи потребител?

  8. #388
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Няма такава опция за автоматично сливане, но има модератори, които имат права да го правят това, ако възникне нужда.

  9. #389
    Автор
    Регистриран
    25.05.2013
    Мнения
    125
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Правя предложение за създаването на нов раздел във форума относно районирането на териториите на страната. Тъй като сегашното деление е по-скоро административно отколкото по други критерии(климатични, надморска височина, интензивно отглеждане на селскостопански култури(или липсата на земеделски култури) и др.) и не позволява сравнения валидни в голямата си част между колеги, даването на съвет на начинаещите пчелари(колко много е дъвкано във форума). Например развитието на моите семейства изпреварва понякога с месец това на колеги на само 50км на юг от мен. Датите които са ориентир за извършването на основни пчеларски операции също се разминават драстично.
    Затова моля администратора или модераторите на форума да отворят нов раздел да речем Планински с критерий над 600-800м н.в. Смятам, че ще бъде полезен на хората пчеларстващи при тези специфични условия валидни основно за техните пчелини без значение дали се намират в Родопите, Рила, Ст. планина, Витоша или другаде.

  10. #390
    Наблюдател
    Регистриран
    30.08.2013
    Мнения
    45
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Няма такава опция за автоматично сливане, но има модератори, които имат права да го правят това, ако възникне нужда.
    Ок.
    Попитах,защото именно изброените потребители го правят и по този начин се натрупват ненужен брой постове.Всъщност няма значение,кои го прави...
    Струва ми се,че с нарастването на членовете на форума,това ще създава все по-голям проблем.

    И друго.В потребителските настройки,в графа: "Вход и поверителност" има ли опция: "режим на видимост/невидимост" или е изключена умишлено ?
    Мерси.

 

 
Страница 39 от 60 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •