Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 53 от 60 ПърваПърва ... 3435152535455 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 521 до 530 от общо 599
  1. #521
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Имам предложение към собствениците и управляващите форума.
    Предлагам в лентата под мненията, в редицата благодаря, харесвам, не харесвам, спам и обида, да има още едно поле. То да бъде нещо от рода "хиля се малоумно" или емот икон . Така ще се спести много работа за модераторите и все пак ще може да се изкаже мнение без да се пише цял пост/мнение.
    Предлагам това, защото явно Фейсбук заразата за писане на малоумщини, явно е пробила и тук, въпреки че все по-малко хора пишат. Или пък заради това...
    И аз искам да има много емотикони с които да се изразява всичко и само да ги поставям, но няма как. Всеки е в правото си да изказва мислите си, без значение учен ли е, прост ли е, луд ли е. Затова е форум и дори е по - добре да се изказват мислите и идеите по - обширно, а не с две думи и то скалъпени на две на три. Ако започнем само с емотикони ще се получи едно нищо. Дори едно от исканията преди време на Админа е точно това - да няма постове само с една емотикона изразяваща не знам си какво. Изтрива се. Та така.

  2. #522
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Предлагам една емотикона, подобна на онази" спазвай дистанция", или "ако четеш това, значи си прекалено близо" - все пак сме мъжки форум, трябва да има екшън!!!...имам и по-екстравагантни идеи за емотикони спрямо роднини от нежния пол, но трябва да се приемат с пълен консенсус!!!

  3. #523
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И аз искам да има много емотикони с които да се изразява всичко и само да ги поставям, но няма как. Всеки е в правото си да изказва мислите си, без значение учен ли е, прост ли е, луд ли е. Затова е форум и дори е по - добре да се изказват мислите и идеите по - обширно, а не с две думи и то скалъпени на две на три. Ако започнем само с емотикони ще се получи едно нищо. Дори едно от исканията преди време на Админа е точно това - да няма постове само с една емотикона изразяваща не знам си какво. Изтрива се. Та така.
    Май не ме разбра. Това, което предложих е да можеш като оценка ("благодаря" и "харесвам") да споделиш емоцията си. Не да пишеш мнение само от имотикони.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #524
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Май не ме разбра. Това, което предложих е да можеш като оценка ("благодаря" и "харесвам") да споделиш емоцията си. Не да пишеш мнение само от имотикони.
    Разбрах го. Аз преди много време исках да има много неща, но Матеев дори не ми отрази искането. Исках и движещ се текст, и разни видове картинки, но се реши форума да е по изчистен. Ще го питам пак някой ден. Може и да се съгласи да вкара малко шарения.

  5. #525
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    Искам да помоля уважавания г-н Модератор да изтрие мой пост № 5084 в темата "Какво е положението в Северозападен регион", а съответно и следващия го. Получи се някакво нелепо недоразумение и няма смисъл да седят по страниците подобни глупости.
    Благодаря и се извинявам за създадената допълнително работа.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  6. #526
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ...Всеки е в правото си да изказва мислите си, без значение учен ли е, прост ли е, луд ли е. Затова е форум ...
    Някои си изказват "мислите" прекалено често, та, като се опитва да чете човек новите мнения, все на неговите "бисери" попада. Няма ли начин да се ограничат броя мнения на човек за денонощие, например. Сигурно има и по-елегантни начини. Ако се познае човекът, да не се сърди, сигурно е харен човек, ама и форума бива да е спретнат и смислен.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #527
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Някои си изказват "мислите" прекалено често, та, като се опитва да чете човек новите мнения, все на неговите "бисери" попада. Няма ли начин да се ограничат броя мнения на човек за денонощие, например. Сигурно има и по-елегантни начини. Ако се познае човекът, да не се сърди, сигурно е харен човек, ама и форума бива да е спретнат и смислен.
    Броя мнения не могат да се ограничат, но може да се ограничи потребителя. Той вече знае.

  8. #528
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Е ли е възможно наказанието на потребителя jdrumev от вечен бан да бъде намалено на да речем 30 дневен такъв? Че ми е много пусто някак, влизаш и няма какво ново да прочетеш.

  9. #529
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Е ли е възможно наказанието на потребителя jdrumev от вечен бан да бъде намалено на да речем 30 дневен такъв? Че ми е много пусто някак, влизаш и няма какво ново да прочетеш.
    Нима само Друмев внася новостите във форума? И, ако на всички тия глупости може да се каже новости, то бих го върнал. Но едва ли. Следейки и другия форум имам чувството, че и там скоро ще ви писне. Е, взел си е малко поука, но за това го молих тук не веднъж. Като се сметне, че ми се пишеше за приятел, а ми се изака на главата, смятам да си остане с вечен БАН.

  10. #530
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Нима само Друмев внася новостите във форума? И, ако на всички тия глупости може да се каже новости, то бих го върнал. Но едва ли. Следейки и другия форум имам чувството, че и там скоро ще ви писне. Е, взел си е малко поука, но за това го молих тук не веднъж. Като се сметне, че ми се пишеше за приятел, а ми се изака на главата, смятам да си остане с вечен БАН.
    Знаеш ли, понякога точно от глупостите излизат доста смислени и поучителни коментари на по-опитни колеги. Редовно Данчо спами, но раздвижва доста теми и размисли по тях. Аз лично не мисля, че заслужава бан заради това, но явно има колеги които много му се дразнят, а лично аз не виждам защо ...

 

 
Страница 53 от 60 ПърваПърва ... 3435152535455 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •