Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 51 от 60 ПърваПърва ... 414950515253 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 501 до 510 от общо 599
  1. #501
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    шегувам се - отде да знам що го няма чата.... нали имаше някакъв проблем с него и забавянето на форума може да го оправят.... ама и вие .....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  2. #502
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    може ли малко пояснения? Какво ще рече това? Спокойно не обмислям жалба до комисията по "дискриминация"!
    Ако беше следил редовно форума може би щеше да знаеш, че в момента чата е в „ ремонт” защото причинява „забиване” .

  3. #503
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Явно мобилния ми е със специален достъп, а лаптопа цъ?!?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #504
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Форума забиваше от чата и поради тази причина го изключихме. Сега търсим друг модел чат или пък пак ще включим този, но след като го ъпдейтнем до последна версия.

  5. #505
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    774
    Пчеларски район
    Варна
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Форума забиваше от чата и поради тази причина го изключихме. Сега търсим друг модел чат или пък пак ще включим този, но след като го ъпдейтнем до последна версия.
    Оправяйте го по-бързо, че лятото си отиде и дойде време да те бия на шах!

  6. #506
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от iliew Виж публикацията
    Оправяйте го по-бързо, че лятото си отиде и дойде време да те бия на шах!
    Ако има начин към форума да се закачат платформи за шах, табла и бридж-белот, през зимата ще има с какво да си уплътняваме времето вечер. Разбира се само за регистрирани членове на форума. Шаха не го практикувам вече петнадесетина години, но на блиц (5 мин за всеки) бих се включил. За сериозен шах и дума не може да става с многото добри софтуери за целта. Може да си спретнем и On Line турнирчета.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #507
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    В момента ъпдейтваме форума с новата версия на чата. Има някакви проблеми, които ги отстраняваме един по един. Когато се появи в браузърите ви, не започвайте да го ползвате, докато не ви кажа, защото тепърва ще има период на тестове и настройки, докато стане напълно работоспособен.

    Всички стари съобщения ще са безвъвзратно загубени, защото софтуера на чата не поддържа Upgrade. Ще се наложи да деинсталираме стария чат, да унищожим базите му с данни и чак след това на инсталираме новия чат с новите му девствени бази данни. След това ще има период на настройки и чак тогава ще можем да го пуснем в експлоатация.

    Та молбата ми е докато не ви кажа, не го разцъквайте, защото не знам какви последици може да има от това.

  8. #508
    Наблюдател
    Регистриран
    03.06.2013
    Мнения
    20
    Понеже всички теми относно правилата на форума са заключени да попитам-какво е мнението на ръководството относно потребители с две регистрации?

  9. #509
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    По принцип не е редно, иначе няма никакви проблеми. Проблем би възникнал само ако някой започне да злоупотребява с многото си регистрации. Имало е такива случаи в други форуми, когато дадена конфликтна личност започва да оплюва с един ник, и после да поддържа огъня и оплювките от други никове, създавайки впечатлението, че много хора поддържат някаква кауза например.

    В нашия форум такива неща не са се случвали, така че към момента отношението към повече от една регистрация е повече от либерално. Аз си мисля обаче, че такива случаи са изключителна рядкост.

    Аз лично например и някои от модераторите имаме по 2 регистрации с различни права, което ни дава възможност да тестваме какво се вижда от потребителите с различни права, какво могат и какво не могат да виждат и да правят.

  10. #510
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Към модераторите на форума
    Уважаеми г-да модератори,
    Добре би било когато се вземат решения за триене на определени постове, те да почиват на правилата на форума и здравия разум, а не на емоционални подбуди.
    Какво имам в предвид?
    Снощи предложих тази тема: http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=3164&page=20 да се раздели и да се започне нова за въздействието и използването на амониевата селитра в пчеларската практика.
    Темата за ползването на диетиловия етер е изключително интересна и остана една от малкото теми във форума с иновативен характер. В нея постепенно и почти емпирично се напипа възможността да се създаде ефективен метод за придаване на майки чрез "триене на химическата памет на пчелите" (определението е мое и не претендирам за точната му дефиниция), чрез въздействие с упойващи вещества. За съжаление темата стана твърде дълга и с доста "off topic" в нея. С намесването и на амониевата селитра нещата съвсем се объркаха.
    Именно поради тези съображения предложих пускането на нова тема за амониевата селитра, нейното въздействие и методите за ползването и.
    Какво беше учудването ми? Тази сутрин виждам, че предложението ми е изтрито, без то по какъвто и да е начин да нарушава правилата на форума.
    Не оспорвам правото на модераторите да вземат решения, но не трябва ли зад тях да стоят правилата на форума или поне капка здрав разум?
    Бих искал да видя аргументите им за изтриването на поста. И за да не се спами в темата нека те го публикуват тук за обсъждане така, както съм го написал.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 51 от 60 ПърваПърва ... 414950515253 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •