Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Автор
    Регистриран
    06.01.2015
    Мнения
    110

    Продават се пчелни майки

    Правя услуга на приятел, който не използва интернет. Ще се продават майки от миналата година около 10-15 броя, тази седмица. С точност не мога да кажа кой ден ще се изпращат и колко броя, не зависи от мен, но ще е тази седмица. Цена 25 лв за брой. Тел за връзка с мен 0896 47 67 47. Изпращам с Еконт. Намират се във Видинско.

    ВНИМАНИЕ !!!

    Търговското предложение в тази обява е противозаконно. Ако се възползвате от него, вие ставате съучастници в нарушаването на:
    1. Данъчните закони на Република България (укривателството на данъци е сериозно криминално престъпление)
    2. Закона за пчеларството
    3. Закон за ветеринарномедицинската дейност
    4. Наредба 47 за производство и предлагане на пазара на елитни и племенни пчелни майки и отводки (рояци) и реда за водене на регистър

    Здравословния статус на пчелина на производителя и качеството на произведената продукция не се контролира от никого. Не се води зоотехническа документация и няма никаква проследяемост. За незаконните сделки няма никаква документация, което означава, че не можете да правите никакви рекламации. Закупуването на стоката се извършва изцяло на ваш собствен риск, а за нарушаването на законите на Република България носите неограничена отговорност, включително и наказателна такава.

    Администратор

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Цитат Първоначално публикувано от mir@k@ Виж публикацията
    Правя услуга на приятел, който не използва интернет. Ще се продават майки от миналата година около 10-15 броя, тази седмица. С точност не мога да кажа кой ден ще се изпращат и колко броя, не зависи от мен, но ще е тази седмица. Цена 25 лв за брой. Тел за връзка с мен 0896 47 67 47. Изпращам с Еконт. Намират се във Видинско.
    Твоя приятел като не ползва интернет поне да чете вестници и да си свери цените.
    Милен Михов

  3. #3
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от mir@k@ Виж публикацията
    Правя услуга на приятел, който не използва интернет. Ще се продават майки от миналата година около 10-15 броя, тази седмица. С точност не мога да кажа кой ден ще се изпращат и колко броя, не зависи от мен, но ще е тази седмица. Цена 25 лв за брой. Тел за връзка с мен 0896 47 67 47. Изпращам с Еконт. Намират се във Видинско.
    Аз бих си купил майки от 2016 г. за 20 лева,вместо стари от миналата година за 25 лева ....

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    27.02.2011
    Мнения
    50
    Точно това може би прави човека. Купува си таз годишни майки, пък минало годишните ги продава.

  5. #5
    Автор
    Регистриран
    06.01.2015
    Мнения
    110
    Цитат Първоначално публикувано от petrov_mm Виж публикацията
    Точно това може би прави човека. Купува си таз годишни майки, пък минало годишните ги продава.
    Използвам твоя пост да отговоря. Току що се чух със собственика и ми каза да пиша 20 лв. Не си купува нови майки. Понеже има 70 броя семейства, гледа ги сам, отглежда животни, работи на хората и за да не се рояват убива маналогодишните майки. Дължа му услуга и му предложих да ги пусна тук. Това е.
    Аз като начинаещ съм чел, че майките са най-добри втората година. Това е конспирацията. Даже ще си запазя 3 бр за мен.

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Цитат Първоначално публикувано от mir@k@ Виж публикацията
    Използвам твоя пост да отговоря. Току що се чух със собственика и ми каза да пиша 20 лв. Не си купува нови майки. Понеже има 70 броя семейства, гледа ги сам, отглежда животни, работи на хората и за да не се рояват убива маналогодишните майки. Дължа му услуга и му предложих да ги пусна тук. Това е.
    Аз като начинаещ съм чел, че майките са най-добри втората година. Това е конспирацията. Даже ще си запазя 3 бр за мен.
    Свищевите майки каквито според мен са предлаганите майки на втората година се скапват и ги сменят.На по 10лв може и да се върже някой да си ЗАКУПИ .Успех с подаряването или убиването на майките за да не се рояват семействата.
    Милен Михов

  7. #7
    Автор
    Регистриран
    06.01.2015
    Мнения
    110
    Моля темата да се заключи.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •