Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 20 от 23 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 191 до 200 от общо 221
  1. #191
    Наблюдател
    Регистриран
    02.01.2015
    Мнения
    21
    Пчеларски район
    Община Димитровград

  2. #192
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Предупреждение имаше тук, във фейса ги пуска съпругата ми и на сайта на пчеларски център южен който ползваме и като сайт на организацията. Всички тези предупреждения бяха на добра воля от мен и не бяха официални, както трябва да стане по закон. Служителите в БАБХ си починаха в неделя и предполагам се поразходиха из плажовете, а сега хората са със загуби за десетки хиляди левове.
    Поредно доказателство, че да се чете форума е много полезно и че фейса понякога може да се ползва и за полезни неща.

    Съжалявам за загубите на колегите.

  3. #193
    Автор
    Регистриран
    01.01.2011
    Мнения
    167
    Пчеларски район
    с.Средец и гр.Стара Загора
    Тези до 21-ви няма да насмогнат да приключат. Аз ли ги изтървах или в Стара Загора още не са пръскали. Тук в базата имам няколко броя за проба и вниманието ми е насочено към другите.
    Галин Койчев www.dogo-hunting.alle.bg

  4. #194
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Няма съобщение за гр.Ст. Загора. Ставаше дума за общини и определено не за цели общини, а за някакви части. Утре или е последно или има още един и да се махат че .....

  5. #195
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Днес по новините съобщиха, че има нови огнища - в Ямболско и Ловешко.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #196
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Днес по новините съобщиха, че има нови огнища - в Ямболско и Ловешко.
    Както ви казах и преди, ще изтровят пчелите и след това ще унищожат и кравите.

  7. #197
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Както ви казах и преди, ще изтровят пчелите и след това ще унищожат и кравите.
    И биволите, че и троловете, които са паразити по своята същност, а в "нашия" форум са на почит.

  8. #198
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Ето схемата за пръскане за утре
    Прикачени файлове Прикачени файлове

  9. #199
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Надявам се утре да е последното пръскане и да се разкарат от района вече. Ако това се случи утре ще обобщавам и опитам да извадя някакви изводи на глас.

  10. #200
    Автор
    Регистриран
    18.03.2015
    Мнения
    141
    Rosty благодаря ти за информацията която пускаш , няколко дни карах приятели да проверяват във форума да знаем дали ще пръскат около нас ! На мен ми е интересно кой носи отговорност ако се напръска пчелина и аз не съм уведомен от длъжностно лице , кмета на населеното място ли е задължен , ветеринарния лекар на пчелина или някоя друга институция ? От май до сега не съм уведомен за нито едно пръскане , около мен , сигурно сме най-био и еко района в света . Веднъж видях да пръскат около мен и се наложи сам да се оправям , но колко пъти не съм видял ... И пак да попитам някой знае ли кой носи отговорност ако не съм уведомен за пръскане в района на пчелина ? От приятел разбрах , че са кръжали самолетите миналата седмица около тецовете и към 9;30 са спрели .

 

 
Страница 20 от 23 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •